Strefa pobrań

W Strefie Pobrań dostępne są bezpłatnie niezbędne informacje, dane oraz dokumenty wspierające wybór i wdrożenie aplikacji lub systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem i organizacją.

Zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą tutaj pobierać m.in. listy wymagań funkcjonalnych, wzory zapytań ofertowych i umów na nabycie rozwiązania IT, przewodniki, analizy, raporty, rankingi systemów i dostawców, scenariusze prezentacji systemów oraz wiele innych.

Scenariusze prezentacji

Prezentacja to najskuteczniejsze narzędzie do skutecznej oceny i weryfikacji możliwości funkcjonalnych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie. W tym miejscu dostępne są – innowacyjne na rynku polskim – materiały, których celem jest wsparcie Twojego przedsiębiorstwa lub organizacji w modelowym zorganizowaniu i ocenie prezentacji rozwiązania IT.

Wymagania funkcjonalne

Ustalenie wymagań funkcjonalnych wobec aplikacji lub systemu informatycznego to na ogół pierwsze, a zarazem niezbędne i najistotniejsze zadanie organizacji poszukującej rozwiązania IT. W tym miejscu dostępne są – najbardziej szczegółowe i kompletne na rynku polskim - gotowe listy wymagań funkcjonalnych, które skutecznie pomagają odpowiedzieć na pytanie „co ma robić system teraz i w przyszłości”?

Dokumenty i formularze

Niezbędnymi elementami skutecznego i bezpiecznego wyboru rozwiązania IT oraz jego dostawcy są dokumenty i formularze, pośród których wymienić należy m.in. zapytania o informacje i ofertowe, formularze ocen prezentacji, umowy wdrożeniowe i serwisowe, itd. W tym miejscu dostępne są – gotowe do wykorzystania – dokumenty dokumentujące i formalizujące współpracę z dostawcą rozwiązania IT.

Poradniki i przewodniki

Nie na co dzień wybiera się i wdraża aplikację, system czy rozwiązanie IT. Warto zatem dowiedzieć się przed rozpoczęciem działań od czego zacząć, jakie podejście wybrać, co robić i w jakiej kolejności, na co zwrócić uwagę i jakich błędów nie popełniać. W tym miejscu dostępne są – praktyczne, bo wynikające z wieloletnich doświadczeń – poradniki i przewodniki, które pomogą ci nie popełnić kosztownego błędu.

Analizy i raporty

Początkiem każdego i skutecznego procesu decyzyjnego jest analiza rynku IT, poziomu zadowolenia i informatyzacji organizacji, trendów rozwoju i rankingów systemów oraz dostawców IT, itd. W tym miejscu dostępne są – najbardziej aktualne i unikalne na rynku polskim – analizy i raporty, bez których Twoje przedsiębiorstwo, czy organizacja nie powinno rozpoczynać procesu wyboru oraz wdrożenia rozwiązania IT.

Eksperci radzą

Misją naszego serwisu jest radzić i ułatwić podejmowanie racjonalnych decyzji IT. W tym miejscu wielu ekspertów pracujących w branży IT od wielu lat, dzieli się swoimi doświadczeniami z realizacji wielu inwestycji i projektów informatycznych. Dostępne tutaj materiały stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy potrzebnej do wyboru i wdrożenia aplikacji, sytemu i rozwiązania IT.