Decyzje-IT.pl

Nagranie z webinarium pt. wdrożenie systemu ERP w małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych, czyli jakich błędów nie popełniać?

Eulalia Wierzbicka
Eulalia Wierzbicka

Pobierz bezpłatnie nagranie z webinarium. Posłuchaj i zobacz. To nie zabierze ci dużo czasu! Być może treści, które usłyszysz i zobaczysz będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych.

Celem webinarium jest zaprezentowanie naszym Czytelnikom praktycznych wskazówek nt. jak unikać błędów we wdrożenie systemu ERP. Nagranie przybliża i wyjaśnia z jakimi najczęściej problemami borykają się przedsiębiorstwa, które podjęły się lub zamierzają się podjąć wdrożenia systemu ERP; jak sobie radzić i zapobiegać wystąpieniu problemów w trakcie wdrożenia ERP; oraz co zrobić, by uniknąć zdarzeń, które mają wpływ na niezadowolenie z wdrożenia oprogramowania ERP oraz zawiera wiele interesujących informacji, przykładów z życia i doświadczeń wdrożenia ERP i metod wyboru systemu ERP. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem.

Pobierz materiał

Eulalia Wierzbicka
Eulalia Wierzbicka Wiceprezes Zarządu ALDEA IT Consulting

Zobacz również

Wdrażam i rozwijam systemy

Mityczna analiza przedwdrożeniowa #2. Ograniczanie budżetu i czasu na analizę

Wdrażam i rozwijam systemy

Mityczna analiza przedwdrożeniowa #1. Rozczarowanie efektem analizy

Wdrażam i rozwijam systemy

Mityczna analiza przedwdrożeniowa. Wprowadzenie

Wdrażam i rozwijam systemy

Nagranie z webinarium pt. kierunki rozwoju systemów ERP, czyli odpowiedź na pytanie „ERP i co dalej”

Wybierz etap projektu

Potrzebuję usprawnień

Wybierz etap „Potrzebuję usprawnień”, jeśli jeszcze nie wiesz, czy i co zrobić z systemami informatycznymi w swojej organizacji. Jeśli wahasz się i nie masz pewności, w którym kierunku rozwijać systemy informatyczne dla biznesu, to koniecznie zapoznaj się z treściami opublikowanych materiałów.

Wybieram rozwiązanie

Wybierz ten etap, jeśli już wiesz, że trzeba zmienić lub usprawnić dotychczasowe systemy informatyczne. Jeśli zamierzasz lub jesteś w trakcie wyboru rozwiązania informatycznego i chcesz ograniczyć ryzyko błędnych decyzji, to zapoznaj się z treściami opublikowanych materiałów.

Wdrażam i rozwijam systemy

Wybierz ten etap, jeśli już zmieniasz lub wdrażasz oprogramowanie dla biznesu w swojej organizacji. Jeśli zastanawiasz się co jeszcze można usprawnić i poprawić, to zapoznaj się z treściami materiałów przygotowanych przez wieloletnich praktyków w tej dziedzinie.