Rejestracja na webinarium

SQLDay 2016

  • 2016-05-16
  • 09:00

W maju do Wrocławia przeniesie się centrum platformy danych Microsoft

Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

  • 2016-05-16
  • 09:00

SQLDay 2016

W maju do Wrocławia przeniesie się centrum platformy danych Microsoft

W tym roku Wrocław będzie nie tylko europejską stolicą kultury, ale również mekką użytkowników platformy danych Microsoft — serwera SQL Server i usług analitycznych Azure. Sprawi to  ósma edycja konferencji SQLDay, największe w tej części Europy wydarzenie podczas którego spotykają się programiści bazodanowi, architekci systemów przetwarzania danych, administratorzy baz danych, specjaliści Business Intelligence oraz mistrzowie danych.

Rejestracja na konferencję dopiero co ruszyła, a już liczba zarejestrowanych uczestników przekroczyła 150. Dla nich, i pozostałych 350 osób, przygotowaliśmy sześć całodziennych sesji warsztatowych prowadzonych przez tak wybitnych specjalistów jak Aaron Bertrand, Dejan Sarka, Grant Fritchey, Sunil Agarwal, a z naszych polskich ekspertów — Pawła Potasińskiego i duet Marcin Szeliga z Łukaszem Gralą. Te sesje zaplanowane zostały na 16 maja, dzień poprzedzający konferencję. Następne dwa dni to 40 sesji technicznych, po raz pierwszy uzupełnionych o sesje biznesowe prowadzone w ramach czwartej ścieżki — “Zastosowania biznesowe platformy danych i rozwiązań analitycznych Microsoft”.

 

Termin:               16-18 maj 2016

Miejsce:              Wrocławskie Centrum Kongresowe, ul Wystawowa 1, Wrocław

Rejestracja:        http://sqlday.pl/reg/reg.aspx

 

To co wyróżnia organizowaną przez nas konferencję, to najlepszej klasy prelegenci, staranny wybór sesji, perfekcyjna organizacja i wyjątkowa, społecznościowa, atmosfera. Już teraz swój udział potwierdzili prelegenci ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Ukrainy, Rumunii i oczywiście Polski. Każdy z nich to nie tylko światowy ekspert w swojej dziedzinie, ale równie doświadczony prelegent, a więc z czystym sumieniem mogę Państwu polecić udział w warsztatach oraz w konferencji. Zachęcam także do zapisów w specjalnej, niższej cenie, która obowiązywać będzie do 1 kwietnia. Chociaż sale Centrum Kongresowego nie należą do małych, należy pamiętać że liczba uczestników jest ograniczona i o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Szkoda byłoby nie wziąć udziału w tegorocznym SQLDay, który stanowi wyjątkową okazję żeby z pierwszej ręki poznać niesamowite możliwości nowej platformy danych Microsoft — serwera SQL Server 2016 i usług analitycznych Azure. SQLDay 2016 będzie bowiem nie tylko konferencją poświęconą tematom związanym z SQL Server, ale również techniczną premierą nowego serwera SQL Server 2016.” — powiedział Marcin Szeliga, prezes Stowarzyszenia PLSSUG, które jest organizatorem SQLDay.

Organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG) konferencja ma za sobą długą historię — do tej pory odbyło się już siedem edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 roku. Ubiegłoroczna edycja odbyła się również we Wrocławskim Centrum Kongresowym , i przyciągnęła 400 pasjonatów technologii baz danych i Business Intelligence. Wszystkie wcześniejsze edycje SQLDay były bardzo pozytywnie oceniane, zarówno przez uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesach organizacyjnych poprzednich edycji, organizatorzy przygotowują wydarzenie z jeszcze większym rozmachem.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: http://sqlday.pl/

Przejdź na stronę organizatora:

To wydarzenie już się zakończyło.

Zobacz inne wydarzenia
/content/files/5/0/743894c48f0f06c6e18d4456c7257019f565d60c.jpg_t_main.jpg

Polish SQL Server User Group

Polish SQL Server User Group (PLSSUG) jest grupą pasjonatów systemu Microsoft SQL Server.