Eksperci radzą

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Nagranie z webinarium pt. licencje i prawa autorskie we wdrożeniach systemów informatycznych

Pobierz bezpłatnie nagranie z webinarium. Posłuchaj i zobacz. To nie zabierze ci dużo czasu! Być może treści, które usłyszysz i zobaczysz będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych i współpracy z dostawcą lub dostawcami rozwiązań informatycznych. 

Nagranie z webinarium pt. wdrożenie systemu ERP w małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych, czyli jakich błędów nie popełniać?

Pobierz bezpłatnie nagranie z webinarium. Posłuchaj i zobacz. To nie zabierze ci dużo czasu! Być może treści, które usłyszysz i zobaczysz będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

Multimedialny poradnik prezentująca przykłady zastosowania systemów ERP na podstawie gotowych scenariuszy, w podziale na procesy biznesowe

Zapoznaj się z multimedialnym poradnikiem, który krok po kroku przedstawia jak poprawnie i efektywnie zorganizować prezentacje systemów IT oraz przedstawia przykłady scenariuszy prezentacji dla typowych procesów funkcjonujących w przedsiębiorstwach.