Analizy i raporty

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

5 najciekawszych wdrożeń Business Intelligence w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na pięć (5) najciekawszych wdrożeń systemu BI w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń Business Intelligence! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne. 

5 najciekawszych wdrożeń systemu HR w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na pięć (5) najciekawszych wdrożeń systemów HR w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń programów HR! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne. 

Raport satysfakcji z wdrożonego systemu ERP. Badanie opinii menedżerów przedsiębiorstw usługowych w Polsce

Pobierz bezpłatnie raport z wynikami badania poziomu satysfakcji menedżerów przedsiębiorstw usługowych w Polsce z wdrożonego oprogramowania ERP. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na dziesięć (10) najciekawszych wdrożeń systemów CRM w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń programów CRM! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne. 

Raport satysfakcji z wdrożonego systemu ERP. Badanie opinii menedżerów przedsiębiorstw dystrybucyjnych w Polsce

Pobierz bezpłatnie raport z wynikami badania poziomu satysfakcji menedżerów przedsiębiorstw dystrybucyjnych w Polsce z wdrożonego oprogramowania ERP. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych.