Analizy i raporty

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Badanie poziomu informatyzacji oraz potrzeb przedsiębiorstw w obszarze zarządzania produkcją

Czy wiesz z jakich systemów CAD, czy ERP najczęściej korzystają przedsiębiorstwa produkcyjne w Polsce? Jakimi narzędziami informatycznymi posługują się pracownicy w obszarze produkcji?

RAPORT SATYSFAKCJI Z WDROZONEGO ERP. Badanie opinii przedsiębiorstw produkcyjnych, edycja III

Jak myślisz, czy menedżerowie przedsiębiorstw produkcyjnych są zadowoleni ze swojego systemu ERP? Co im najbardziej przeszkadza? Jakie mają plany rozwojowe?

Badanie rynku w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych wspierających controlling w przedsiębiorstwach w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki badania rynku nt. zakresu i poziomu stosowania narzędzi informatycznych wykorzystywanych do controllingu w przedsiębiorstwach i organizacjach w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

Raport satysfakcji z wdrożonego systemu ERP. Badanie opinii menedżerów przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce

Pobierz bezpłatnie raport z wynikami badania poziomu satysfakcji menedżerów przedsiębiorstw przemysłowych w Polsce z wdrożonego oprogramowania ERP. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

5 najciekawszych wdrożeń Business Intelligence w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na pięć (5) najciekawszych wdrożeń systemu BI w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń Business Intelligence! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne.