Reklama w serwisie

Trudno sobie wyobrazić, by ktokolwiek kto podejmuje decyzje o nabyciu rozwiązania IT nie korzystał z wiedzy i doświadczeń dostępnych w Internecie. Najczęściej korzysta z miejsc w Internecie, które gromadzą w jednym miejscu wszystkie potrzebne mu informacje i dane.

Nie możesz pozwolić sobie, by nie było cię wśród innych!


Formy reklamy

Każdy z naszych Klientów ma jeden cel – pozyskać klienta na swoje produkty lub usługi. Sposób realizacji celu wybiera różny. Jedni stawiają na budowę wizerunku i przekaz informacji dla szerszej grupy użytkowników serwisu, a inni na promocję i edukację dla węższej, bardziej sprofilowanej. Poniżej prezentujemy oferowane przez nasz serwis formy reklamy. Wybierz formę, a następnie elementy, które cię interesują i skontaktuj się z nami!

Banner 970x90

Animowana lub statyczna grafika reklamowa. 

Rozmiar: 970x90 pikseli 

Format: JPG, GIF

Umiejscowienie: strona główna, centra wiedzy wg klas, wg branż, wg procesu, katalog rozwiązań i dostawców, szkolenia oraz wydarzenia.

Banner 293x219

Animowana lub statyczna grafika reklamowa. 

Rozmiar: 293x219 pikseli. 

Format: JPG, GIF

Umiejscowienie: strona główna, centra wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów, katalog rozwiązań i dostawców, szkolenia oraz wydarzenia.

Billboard

Animowana lub statyczna grafika reklamowa. Rozmiar: 580x260 pikseli. Format: JPG, GIF. Umiejscowienie: newsletter serwisu decyzje-IT.pl, wysyłany co tydzień w czwartek do wszystkich subskrybentów.

Button

Animowana lub statyczna grafika reklamowa. Rozmiar: 160x160 pikseli. Format: JPG, GIF. Umiejscowienie: newsletter serwisu decyzje-IT.pl, wysyłany co tydzień w czwartek do wszystkich subskrybentów.

Katalog dostawców

Promocja producentów i dostawców rozwiązań oraz usług IT, instytucji finansujących inwestycje w IT oraz firm szkoleniowych w postaci wizytówek, obejmujących m.in. logotypy, opisy, dane teleadresowe, opis wytwarzanego i wdrażanego oprogramowania, wybranych klientów oraz świadczonych usług. Umiejscowienie: Katalog Dostawców. Okres promocji: jeden rok.

Katalog rozwiązań

Promocja rozwiązań i produktów, w tym aplikacji, oprogramowania, systemów, usług, szkoleń oraz produktów finansujących inwestycje w IT w postaci wizytówek, obejmujących m.in. logotypy, opisy, producentów i dostawców, funkcjonalności, specyfikacje techniczne, przeznaczenie oraz informacje o wdrożeniach. Umiejscowienie: Katalog Rozwiązań, centra wiedzy wg klas, branż, procesów oraz newsletter. Okres promocji: jeden rok.

Firma tygodnia

Logotyp dostawcy wraz z opisem i linkiem do wizytówki dostawcy. Umiejscowienie: strona główna i newsletter, katalog rozwiązań. Firma Tygodnia to forma promocji dostawców polegająca na dodatkowym wyeksponowaniu firmy w okresie promocji. Czas trwania promocji: jeden tydzień. Dostępne tylko z Katalogiem.

Produkt tygodnia

Logotyp produktu wraz z opisem i linkiem do wizytówki rozwiązania. Umiejscowienie: centra wiedzy oraz newsletter. Produkt Tygodnia to forma promocji produktów i usług polegająca na dodatkowym wyeksponowaniu rozwiązań w okresie promocji. Czas trwania promocji: jeden tydzień. Dostępne tylko z Katalogiem.

Mailing

Polega na realizacji wysyłki wiadomości e-mail, których treść i kreacja może pochodzić od dostawcy lub zostać opracowana przez zespół serwisu decyzje-IT.pl. Mailing może być wysłany do wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu lub wyselekcjonowanej grupy, wg kryteriów ustalonych z dostawcą. Skuteczność mailingu jest mierzona rozwiązaniem Marketing Automation.

Informacja prasowa

Krótka informacja o charakterze prasowym. Opis: max liczba znaków – 3000. Umiejscowienie: box Aktualności na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów, katalogach rozwiązań i dostawców oraz w newsletterze. Okres publikacji: nieograniczony.

Materiały w Strefie Pobrań

To unikalne treści o charakterze poradnikowym i przewodnikowym, raportowym i analitycznym, interaktywnych i multimedialnych prezentacji rozwiązań wg scenariuszy oraz wielu innych. To materiały, których treść mogą współtworzyć dostawcy rozwiązań i usług, w wyniku czego mogą pozyskiwać leady sprzedażowe. Umiejscowienie: Strefa Pobrań na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, wg branż i wg procesów oraz newsletter. Okres promocji: nieograniczony.

Artykuł sponsorowany

Tekst zawierający treści komercyjne nt. dostawcy lub rozwiązań. Opis: max liczb znaków - bez ograniczeń. Możliwość zamieszczenia grafik lub multimediów w treści artykułu. Umiejscowienie: box Artykuły na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów, w katalogu rozwiązań i dostawców oraz w newsletter. Dostęp do artykułu: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: nieograniczony.

Publikacja White Paper

Tekst zawierający treści nt. produktów i rozwiązań, dostarczany przez dostawcę lub opracowany przez zespół serwisu decyzje-IT.pl. Format: *.pdf. Umiejscowienie: box White Paper na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów oraz w newsletterze. Dostęp do publikacji: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: 12 miesięcy.

Publikacja Case Study

Tekst zawierający treści nt. zrealizowanych wdrożeń lub usług, dostarczany przez dostawcę lub opracowany przez zespół serwisu decyzje-IT.pl. Format: *.pdf. Umiejscowienie: box Case Study na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów oraz w newsletterze. Dostęp do publikacji: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: 12 miesięcy.

Artykuł ekspercki

Tekst zawierający treści niekomercyjne, o charakterze edukacyjnym i eksperckim, dostarczany przez dostawcę lub opracowany przez zespół serwisu decyzje-IT.pl. Opis: max liczb znaków - bez ograniczeń. Możliwość zamieszczenia grafik lub multimediów w treści artykułu. Umiejscowienie: box Artykuły na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów, w katalogu rozwiązań i dostawców oraz w newsletterze. Dostęp do artykułu: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: nieograniczony.

Linki sponsorowane

Promocja dostawców i ich rozwiązań w formie linków, które kierują do wybranej przez dostawcę stronę internetową. Umiejscowienie: strona główna, centra wiedzy wg klas, wg branż, wg procesów oraz newsletter. Okres promocji: 12 miesięcy.

Webinarium

Rodzaj internetowego seminarium prowadzonego przez dostawcę, dedykowanego określonej grupie uczestników, w zakresie rozwiązania IT lub produktu, z wykorzystaniem platformy komunikacyjnej serwisu decyzje-IT.pl. Nagranie webinarium jest następnie publikowane i udostępniane zalogowanym użytkownikom serwisu. Umiejscowienie: box Webinaria na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, branż i procesów oraz w newsletterze. Okres publikacji: nieograniczony.

Wydarzenia

Promocja wydarzeń organizowanych przez producentów i dostawców rozwiązań IT, w tym m.in.: konferencji, seminariów, czy webinariów. Opis wydarzenia wraz z grafikami (max. 3 obrazki) lub multimedialnymi elementami umiejscowiony w dziale Wydarzenia oraz promowany w Newsletterze. Okres publikacji: nieograniczony. 

Szkolenia

Promocja szkoleń  i warsztatów organizowanych przez producentów i dostawców rozwiązań IT. Publikacja opisu szkolenia wraz z grafikami (max.3 obrazki) w dziale Szkolenia oraz promocja w Newsletterze. Okres publikacji: nieograniczony.

Nagranie audio

Forma internetowej publikacji dźwiękowej, która może przybrać postać regularnych odcinków. To krótkie, kilkuminutowe nagranie audio, z wypowiedzią przedstawiciela dostawcy na określony temat. Format: plik umiejscowiony na YouTube, Vimeo. Umiejscowienie: box Multimedia na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, branż i procesów oraz w newsletterze. Dostep do nagrania: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: nieograniczony.

Nagranie video

Forma internetowej telewizji, które jest zamieszczane w serwisie decyzje-IT.pl w postaci pliku i udostępniane do jego odtwarzania. Format pliku: plik umiejscowiony na YouTube, Vimeo. Umiejscowienie: box Multimedia na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, branż i procesów oraz w newsletterze. Dostep do nagrania: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: nieograniczony.

Demo produktu

Wersja oprogramowania, aplikacji lub systemu IT z ograniczonymi możliwościami, mająca zachęcić użytkowników serwisu do jego kupna lub spotkania z przedstawicielem dostawcy. Umiejscowienie: box Multimedia na stronie głównej, centrach wiedzy wg klas, branż i procesów oraz newsletterze. Dostep do demo: dla użytkowników zalogowanych. Okres publikacji: nieograniczony.

Materiały promocyjne

Opracowane przez zespół serwisu decyzje-IT.pl, tj. doświadczonych copywriterów oraz grafików, materiały promocyjne w postaci np. opisów wdrożeń, produktów, broszur, biuletynów, katalogów, filmów video w rozdzielczości HD, itd.

Grafiki i infografiki

Opracowane przez zespół serwisu decyzje-IT.pl, tj. doświadczonych copywriterów oraz grafików komputerowych, formy graficzne w postaci np. banerów, buttonów, bilboardów oraz infografiki prezentujące graficzną reprezentację danych, informacji oraz wiedzy, które w sposób szybki i klarowny mogą zobrazować złożone informacje nt. dostawcy i ich produktów.

Landing page

Opracowane przez zespół serwisu decyzje-IT.pl, tj. doświadczonych copywriterów, programistów i grafików, internetowe strony lądowania, czyli pierwsze strony internetowe, na które trafiają odwiedzający. Landing page może być stroną samodzielną, mikrostroną, a także elementem większej witryny internetowej. W zakresie landig page oferujemy mechanizmy Marketing Automation usprawniające zarządzanie stroną oraz pozyskiwanie leadów sprzedażowych.

Kreacje mailingowe

Opracowane przez zespół serwisu decyzje-IT.pl, tj. doświadczonych copywriterów, programistów i grafików, kreacje mailowe prezentujące informacje nt. dostawcy i produktów.


Potrzebujesz więcej?

Zespół ekspertów naszego serwisu pomoże ci dobrać najbardziej efektywną i korzystną formę reklamy, uwzględniającą cechy Twojego produktu i profilu Twojego klienta.