Misja serwisu

Misją serwisu jest wspieranie decydentów i wszystkich innych osób uczestniczących w usprawnianiu zarządzania przedsiębiorstwem lub organizacją z wykorzystaniem technologii informatycznych w podejmowanych przez nich decyzjach w obszarze IT.


Serwis w liczbach

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT, stanowiący centrum wiedzy na temat rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i organizacji. Średnio w roku odwiedza nas ponad 65 tyś. nowych użytkowników, którzy korzystając z serwisu dokonują prawie 300 tyś. odsłon. Do dzisiaj wsparliśmy budowę wizerunku i wiedzy wśród użytkowników serwisu o kilkuset rozwiązaniach IT oraz ponad 200 producentach i dostawcach oprogramowania, aplikacji, systemów, usług oraz organizatorach szkoleń i wydarzeń w obszarze IT.

Reklama

Serwis decyzje-IT.pl posiada ogromy potencjał form reklamowych, informacyjnych i edukacyjnych. Spośród kilkudziesięciu możliwych sposób dotarcia do swojego, profilowego klienta, każdy z producentów i dostawców rozwiązań IT, dostawców produktów finansujących IT oraz organizatorów szkoleń i wydarzeń na pewno znajdzie najbardziej skuteczną i korzystną z nich. Zapoznaj się ofertą serwisu i skontaktuj się z nami!

Partnerzy medialni

Zdając sobie sprawę, że decydenci i osoby wspierające podejmowanie decyzji w obszarze IT korzystają z informacji o rozwiązaniach IT z wielu źródeł, od wielu lat rozwijamy sieć Partnerów Medialnych. Dzięki ich wsparciu docieramy z naszymi treściami do jeszcze większej liczby przedsiębiorstw i organizacji zainteresowanych tematyką IT, a z drugiej strony – dzięki naszym treściom, uatrakcyjniamy i wzbogacamy ich strony internetowe, powodując wzrost liczby i zainteresowania ich czytelników. Poznaj naszych Partnerów Medialnych i nawiąż z nami współpracę!

Kontakt

Jeśli jesteś producentem lub dostawcą aplikacji, systemu lub rozwiązań IT, usług IT, produktów finansujących nabycie rozwiązań IT, organizatorem szkoleń lub wydarzeń w obszarze IT; operatorem stron internetowych o tematyce lub z elementami IT; publicystą lub dziennikarzem zajmującym się tematyką IT; decydentem w obszarze IT lub osobą poszukującą danych o rozwiązaniach i dostawcach IT – skontaktuj się z nami!