Katalog rozwiązań

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Exact Business Analytics

Exact Business Analytics jest narzędziem klasy business intelligence, którego głównym zadaniem jest controlling, budżetowanie, raportowanie i wsparcie analityczne dla podejmowanych decyzji w przedsiębiorstwie.

Exact Globe

Oprogramowanie dla firm Exact Globe jest klasycznym systemem klasy ERP automatyzującym wewnętrzne procesy biznesowe firmy. Rozwiązanie jest w Polsce głównie stosowane średnie firmy.

IFS CRM

Srategiczne rozwiązanie CRM wbudowane w oprogramowanie ERP umożliwiające zarządzanie współpracą z klientami W przypadku gdy oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM) stanowi moduł niezależny od reszty używanego w firmie oprogramowania, zarządzanie współpracą z klientami jest trudne lub nawet niemożliwe.

Microsoft Power BI

Microsoft Power BI dla Office 365 to zestaw funkcji i usług umożliwiających wizualizowanie danych, udostępnianie przeanalizowanych materiałów oraz współpracę na nowe, intuicyjne sposoby.

Streamsoft Verto

System Streamsoft Verto został zaprojektowany na bazie najlepszych 25 letnich doświadczeń firmy Streamsoft w zakresie implementowania rozwiązań informatycznych w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych, wielooddziałowych, z kapitałem zagranicznym i wielu innych.