Todis

Todis Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Todis Consulting to niezależna polska firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach i wspieraniu zintegrowanych systemów informatycznych dla segmentu usług profesjonalnych - takich jak Maconomy ERP – oraz dla przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych w postaci Epicor ERP oraz systemu iScala.

Todis dostarcza także oprogramowanie Microsoft Dynamics CRM oraz profesjonalny system do zarządzania dokumentacją M-Files DMS. Jako Złoty Partner firmy Epicor oraz jedyny w Polsce przedstawiciel firmy Deltek - Todis Consulting dysponuje zespołem bardzo doświadczonych konsultantów, wdrożeniowców i programistów.

Ważnym podkreślenia jest fakt, iż Todis świadczy kompleksowe usługi informatyczne. Specjalizujemy się nie tylko we wdrożeniach gotowych systemów, ale także tworzymy własne rozwiązania, modyfikacje bądź dodatki do istniejących systemów. Naszym atutem jest bardzo wysoka jakość świadczonych usług i elastyczność w podejściu do współpracy z klientem. Na stałe współpracujemy z ponad 80 firmami w Polsce i za granicą. 

Todis

Todis

Dostawca

Kaniowska 100
01-529 Warszawa

+48 22 839 22 39

todis@todis.pl

www.todis.pl

Wdrażane systemy informatyczne

Wybrani klienci

Świadczone usługi