Katalog dostawców

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Arrow ECS Sp. z o.o.

Arrow ECS jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań informatycznych, usług, oprogramowania i sprzętu klasy korporacyjnej działającym na rynku polskim od 2001 roku.

Astor

Firma ASTOR od ponad 25 lat dostarcza polskim zakładom produkcyjnym najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki

Axence Sp. z o.o. Sp. K.

Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Flagowy produkt firmy, oprogramowanie Axence nVision®, odpowiada na kluczowe potrzeby administratorów i oficerów bezpieczeństwa IT w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. 

Baseline

Producent innowacyjnych rozwiązań dla biznesu wspierających poszczególne obszary zarządzania przedsiębiorstwem, m.in.Elektronicznego Obiegu Dokumentów i systemu CRM.

Bonair Spółka Akcyjna

Bonair SA istnieje od 1991 roku, projektuje i tworzy aplikacje dedykowane, wdraża systemy wspierające zarządzanie (ERP, CRM, BI), monitorowanie i optymalizację produkcji (MES), specjalizuje się w integracji aplikacyjnej i systemowej oraz dostarcza infrastrukturę sprzętowo-systemową (m.in. serwerową, dostępową i sieciową).