Katalog dostawców

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

ALDEA IT Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług doradczych w zakresie doskonalenia organizacji z wykorzystaniem technologii informatycznych. Usługi doradcze obejmują wsparcie w usprawnianiu biznesu  średnich i dużych, prywatnych i publicznych przedsiębiorstw oraz instytucji poprzez stosowanie rozwiązań informatycznych.

eDokumenty sp. z o.o.

eDokumenty sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej BetaSoft obecnej na rynku ponad 20 lat.


iPCC Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim partnerem firmy Infor w zakresie dostarczania i wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (ERP), głównie systemu Infor M3. Nasi konsultanci mają staż przekraczający 15 lat i łącznie zrealizowali ponad 300 projektów w kraju i za granicą.


Aiut

Spółka AIUT zajmuje się specjalistycznymi rozwiązaniami z dziedziny automatyki przemysłowej i elektryki, informatyki, a także realizacją projektów z zakresu robotyki. Elementem sukcesu firmy jest współpraca ze światowymi dostawcami urządzeń, systemów i aparatury. 

Alna Business Solutions

Alna Business Solutions to zespół doświadczonych ekspertów z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie ERP Microsoft Dynamics i rozwiązań komplementarnych oraz lider międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics NAV.