Analizy i raporty

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Badanie rynku w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych wspierających controlling w przedsiębiorstwach w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki badania rynku nt. zakresu i poziomu stosowania narzędzi informatycznych wykorzystywanych do controllingu w przedsiębiorstwach i organizacjach w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

Badanie poziomu wsparcia informatycznego w zakresie zarządzania dokumentacją jakości

Pobierz bezpłatnie wyniki badania nt. zakresu i poziomu stosowania narzędzi informatycznych do zarządzania dokumentacją jakości zgodnie z normami ISO w przedsiębiorstwach i organizacjach w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

Badanie poziomu zaawansowania analiz danych o klientach w polskich przedsiębiorstwach

Pobierz bezpłatnie wyniki badania nt. zakresu i poziomu stosowania narzędzi informatycznych do analiz danych o klientach w przedsiębiorstwach i organizacjach w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

10 najciekawszych wdrożeń ERP w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na dziesięć (10) najciekawszych wdrożeń systemu ERP w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń ERP! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne. 

Automatyzacja usług konsolidacyjnych w strukturze wielofirmowej

Pobierz bezpłatnie wyniki badania nt. zakresu i poziomu stosowania narzędzi informatycznych do prowadzenia księgowości i realizacji procesu konsolidacji finansowej w grupach kapitałowych w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych.