Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Żelazne podstawy IFS Applications w Stalprodukt S.A.

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych, rdzeni toroidalnych oraz blach gorąco- i zimnowalcowanych w arkuszach i krążkach.

Exact zreorganizował pracę w firmie Armatech

We wrześniu 2006 roku firma Armatech zmieniła dostawcę oprogramowania biznesowego na Exact Software Poland. Już w styczniu 2007 roku uruchomiono finanse, logistykę i sprzedaż w systemie Exact Globe. W kolejnych miesiącach Exact wprowadził zarządzanie zadaniami i wiedzą w oparciu o Exact Synergy.

System IFS Applications w Grupie Paradyż z branży ceramicznej

Nowoczesne narzędzia informatyczne są stosowane w Grupie Paradyż od wielu lat. Pierwsze systemy do wspomagania sprzedaży i finansów zainstalowano w Grupie Paradyż już w 1995 r. Po dwóch latach wymieniono je na nowe, aby po kolejnych trzech rozpocząć poszukiwania jednego systemu zintegrowanego, który umożliwiałby gromadzenie i analizę danych z wszystkich obszarów działalności firmy.

IFS Applications usprawnia zarządzanie działalnością Quad/Graphics Europe

Quad/Graphics Europe, jedna z największych i najnowocześniejszych firm poligraficznych w Europie, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia zarządzania procesami biznesowymi.

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Quad/ Graphics Inc., posiada dwie drukarnie w Wyszkowie i Radzyminie oferujące zaawansowane usługi produkcji poligraficznej.

IFS Applications w MPWiK w Warszawie S.A.

MPWIK W M.ST. WARSZAWIE S.A. USPRAWNIA ZARZĄDZANIE FLOTĄ I USŁUGAMI DZIĘKI IFS APPLICATIONS™

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. zaopatruje w wodę mieszkańców Warszawy i okolic. Przedsiębiorstwo obsługuje sieć wodociągową o długości 3400 km oraz sieć kanalizacyjną o długości blisko 3200 km, co umożliwia wprowadzanie ponad 300 milionów litrów wody do sieci miejskiej każdego dnia. W celu zapewnienia ciągłości świadczenia usług przedsiębiorstwo utrzymuje pokaźną bazę pojazdów i zaawansowany sprzęt techniczny (400 pojazdów oraz 900 jednostek sprzętowo-technicznych) do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Warszawy i okolic.