Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS APPLICATIONS™ wdrożone w Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zanim przyszedł czas na system IFS Applications, Międzynarodowe Targi Poznańskie używały już narzędzi informatycznych. Początkowo stosowane rozwiązania zaspokajały w sensie funkcjonalnym wiele spośród wymagań firmy w zakresie IT. Jedynie technologia budowy pierwszego oprogramowania w pewnym momencie przestała nadążać za rosnącymi potrzebami.

System IFS Applications w Grupie Paradyż z branży ceramicznej

Nowoczesne narzędzia informatyczne są stosowane w Grupie Paradyż od wielu lat. Pierwsze systemy do wspomagania sprzedaży i finansów zainstalowano w Grupie Paradyż już w 1995 r. Po dwóch latach wymieniono je na nowe, aby po kolejnych trzech rozpocząć poszukiwania jednego systemu zintegrowanego, który umożliwiałby gromadzenie i analizę danych z wszystkich obszarów działalności firmy.

Cedo usprawnia procesy biznesowe wdrażając IFS APPLICATIONS

Wdrożenie systemu IFS Applications™ w firmie CeDo, specjalizującej się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku, pozwoliło na uporządkowanie i usprawnienie procesów biznesowych. Największe korzyści osiągnięto w obszarach zarządzania zapasami i planowania.

BOLIX usprawnia zarządzanie magazynem, wdrażając nową wersję IFS APPLICATION

Wdrożenie w firmie BOLIX nowej wersji systemu IFS Applications™ wraz z intuicyjnym interfejsem użytkownika IFS Enterprise Explorer (IEE), pozwoliło na usprawnienie operacji magazynowych, przyspieszyło przepływ informacji w obszarze produkcji i zwiększyło efektywność procesu sprzedaży.