Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS APPLICATIONS™ wdrożone w Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zanim przyszedł czas na system IFS Applications, Międzynarodowe Targi Poznańskie używały już narzędzi informatycznych. Początkowo stosowane rozwiązania zaspokajały w sensie funkcjonalnym wiele spośród wymagań firmy w zakresie IT. Jedynie technologia budowy pierwszego oprogramowania w pewnym momencie przestała nadążać za rosnącymi potrzebami.

System IFS Applications w Grupie Paradyż z branży ceramicznej

Nowoczesne narzędzia informatyczne są stosowane w Grupie Paradyż od wielu lat. Pierwsze systemy do wspomagania sprzedaży i finansów zainstalowano w Grupie Paradyż już w 1995 r. Po dwóch latach wymieniono je na nowe, aby po kolejnych trzech rozpocząć poszukiwania jednego systemu zintegrowanego, który umożliwiałby gromadzenie i analizę danych z wszystkich obszarów działalności firmy.

Konsolidacja Grupy Graal wspierana przez IFS Applications

Grupa Kapitałowa Graal jest największym krajowym producentem konserw rybnych oraz liderem branży przetwórstwa ryb. Obecnie Grupę Graal tworzy osiem spółek: Superfish, Kordex, Kooperol, Koral, Polinord, Gaster, Ruskij Caviar, Agrofish. Jej oferta handlowaobejmuje m.in. konserwy rybne, owoce morza, kawiory, ryby mrożone, ryby wędzone, marynaty, pasty, sałatki rybne i warzywne z dodatkiem mięsaCedo usprawnia procesy biznesowe wdrażając IFS APPLICATIONS

Wdrożenie systemu IFS Applications™ w firmie CeDo, specjalizującej się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku, pozwoliło na uporządkowanie i usprawnienie procesów biznesowych. Największe korzyści osiągnięto w obszarach zarządzania zapasami i planowania.

BOLIX usprawnia zarządzanie magazynem, wdrażając nową wersję IFS APPLICATION

Wdrożenie w firmie BOLIX nowej wersji systemu IFS Applications™ wraz z intuicyjnym interfejsem użytkownika IFS Enterprise Explorer (IEE), pozwoliło na usprawnienie operacji magazynowych, przyspieszyło przepływ informacji w obszarze produkcji i zwiększyło efektywność procesu sprzedaży.