Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS Applications w Sprint SA

Firma Sprint SA działa na rynku nowoczesnych technologii od ponad 20 lat. Obecnie jest jednym z wiodących integratorów systemów informatycznych na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem oraz szerokim zakresem działalności firmy Sprint, w 2008 roku podjęto decyzję o zakupie systemu klasy ERP – rozwiązania, które wsparłoby realizację procesów biznesowych oraz procesów wewnątrz firmy. Proces wdrożenia systemu IFS Applications™ przeprowadzono w 2009 roku.

Informatyczna ewolucja MPK w Krakowie

Wdrożenie nowej wersji systemu IFS Applications™ w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie (MPK S.A. w Krakowie) usprawniło zarządzanie projektami, zapewniło poprawę kontroli wydatków, usprawnienie obiegu dokumentów oraz poprawę efektywności w obszarze zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i remontów.

IFS Applications w firmie Vectra z branży telewizyjnej

Vectra jest wyjątkowym zakładem pracy. Od chwili założenia wykazuje się ogromną dynamiką wzrostu. Dzięki przejęciom kolejnych sieci kablowych na terenie całego kraju firma nieustannie się restrukturyzuje. Skupienie działalności firmy na wzroście do 2004 roku hamowało wysiłki stworzenia jednego, zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie.

IFS APPLICATIONS™ wdrożone w Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zanim przyszedł czas na system IFS Applications, Międzynarodowe Targi Poznańskie używały już narzędzi informatycznych. Początkowo stosowane rozwiązania zaspokajały w sensie funkcjonalnym wiele spośród wymagań firmy w zakresie IT. Jedynie technologia budowy pierwszego oprogramowania w pewnym momencie przestała nadążać za rosnącymi potrzebami.

Kompleksowe rozwiązanie dla branży budowlanej w UNIBEP S.A.

System Dynamics AX firmy Microsoft w firmie UNIBEP z branży budowlanej

Budownictwo i informatyka to dziedziny, które rzadko się spotykają. Gdy już jednak się odnajdą, efekty mogą być naprawdę zaskakujące. Najnowszym przykładem niezwykłości takiego połączenia jest firma UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego, jeden z największych na polskim rynku generalnych wykonawców inwestycji w budownictwie mieszkaniowym stale poszerzający swoją działalność o kolejne obszary budownictwa przemysłowego.