Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Integracja sklepu internetowego Caterina z System ERP ODL z wykorzystaniem inteligentnego Algorytmu ODL do kompletacji zamówień

WYZWANIA  

W związku z rozwojem firmy i chęcią dotarcia do szerszego grona odbiorców firma otworzyła sklep internetowy, w którym zaczęła oferować  asortyment, analogiczny temu ze sklepów stacjonarnych.

Dodatkowo firma nie chciała utrzymywać dedykowanego stanu magazynowego dla potencjalnej sprzedaży w Internecie.


Międzynarodowe Targi Poznańskie usprawniają zarządzanie dzięki IFS Applications

Firma Międzynarodowe Targi Poznańskie, lider przemysłu targowego w Polsce, usprawniła zarządzanie operacyjne dzięki aktualizacji systemu IFS Applications do nowej wersji.

Nowa wersja systemu IFS Applications pomaga zwiększać efektywność działań w PGNiG TERMIKA

PGNiG TERMIKA jest klientem IFS od ponad 16 lat (wcześniej jako przedsiębiorstwo Elektrociepłownie Warszawskiei Vattenfall Heat Poland). Poprzednia wersja systemu IFS Applications była używana w przedsiębiorstwie od 10 lat.


PGNIG TERMIKA zwiększa efektywność kluczowych procesów, wdrażając IFS APPLICATION 8

Firma PGNIG TERMIKA – największy w Polsce dostawca ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych w kogeneracji – wdrożyła system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych, takich jak finanse, zarządzanie projektami, zarządzanie paliwami, remonty, elektroniczny obieg faktur oraz zarządzanie dokumentacją.

IFS Applications w MPWiK w Krakowie

Do niedawna w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie do wspomagania zarządzania wykorzystywano oprogramowanie z początku lat 90. Poszczególne aplikacje, pochodzące od kilku dostawców, nie były ze sobą zintegrowane. W miarę rozwoju i rosnących potrzeb przedsiębiorstwa ich funkcjonalność stała się niewystarczająca