White Paper

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Aplikacja Infor Configure Price Quote

Nic nie szkodzi firmie bardziej niż przeciągający się cykl sprzedaży. Kompletne i dokładne informacje dostępne na możliwie najwcześniejszym etapie sprawią, że współpracujący z Tobą klienci poczują się pewniej. Kluczem do szybszej finalizacji skomplikowanych transakcji sprzedaży jest możliwość generowania szybkich, bezbłędnych ofert w taki sposób, aby klienci nie mieli wrażenia, że wywierasz na nich presję.
IFS Applications dla sektora górniczego i wydobywczego

Przedsięwzięcia realizowane przez sektor górniczy i surowcowy charakteryzują się wysokim stopniem ryzyka na każdym ich etapie, od poszukiwań surowców aż po eksploatację złóż, likwidację wyrobisk i kopalń oraz rekultywację obszarów powydobywczych.

IFS Applications - Produkcja Wsadowa

Elastyczne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie odpowiadające na wszystkie potrzeby produkcyjne.

Czy działalność Państwa firmy uwzględnia procesy produkcji wsadowej? Produkcję na zamówienie? Czy na magazyn? Działalność firmy może nawet łączyć kilka trybów produkcji w zależności od potrzeb klientów i wymogów rynkowych. 

IFS APPLICATIONS - Dla branży spożywczej

W branży znanej z ostrego współzawodnictwa i niskich marż zysku system IFS Applications™ dla producentów żywności i napojów oferuje narzędzia, które pomagają zachować przewagę konkurencyjną. IFS Applications™ to kompleksowe, branżowe rozwiązanie, które pomaga zrównoważyć podaż i popyt, usprawnić łańcuch dostaw, dostosować działalność do nowych przepisów i zmienić nowych kontrahentów w stałych klientów.