Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Kompleksowe wdrożenie platformy Salesforce dla europejskiego operatora sieci światłowodowej

Nasz klient jest operatorem sieci światłowodowej działającej w całej Europie.

Świadczy usługi w branżach, takich jak: finanse, motoryzacja, IT, telekomunikacja czy usługi prawne.

enova365 w chmurze wybrana przez wel.com mobile

Usprawnienie procesów obsługi handlowej  

wel.com mobile to wirtualny operator sieci komórkowej, dystrybutor zaawansowanych urządzeń do mobilnego internetu, a także dystrybutor akcesoriów do smartfonów i tabletów, prowadzący również sprzedaż detaliczną. Firma działa w oparciu o sieć sklepów. Bardzo duże zróżnicowanie asortymentu wymaga sprawnej współpracy i wymiany danych pomiędzy poszczególnymi placówkami handlowymi.

Novacura Flow – kompleksowe podejście i optymalizacja procesów w firmie TRI

Wdrożenie systemu ERP wymaga od firmy pełnego zrozumienia własnych procesów, a w szczególności połączeń pomiędzy działami i funkcjami firmy. Często okazuje się, że w pierwszych fazach wdrożenia jest za mało czasu na pełną optymalizację. Czasami nawet dobrze przemyślane i zaprojektowane rozwiązanie zaraz po starcie wymaga wprowadzenia zmian. Bywa również, że wielu funkcji po prostu nie udaje się umieścić w zakresie wdrożenia. Ponadto ciągle zmieniająca się rzeczywistość biznesowa powoduje, że nawet dobrze wdrożony ERP po pewnym czasie przestaje pasować do firmy.

Wielobarwny świat w systemie IFS Applications - Śnieżka S.A.

Już na przełomie lat 80 i 90, kiedy firma powstawała i rozwijała się, wykorzystywano ówcześnie dostępne na rynku narzędzia informatyczne. Jednak wraz z rozwojem firmy okazały się one niewystarczające. Systemy, które nie były zintegrowane wymagały wielokrotnego powtarzania tych samych czynności i bardzo często, szczególnie przy opracowywaniu zbiorczych raportów, żmudnego poszukiwania i usuwania błędów, popełnianych podczas wielokrotnego wprowadzania danych. Sprawozdawczość stanowiła więc zajęcie niezwykle pracochłonne.

Żelazne podstawy IFS Applications w Stalprodukt S.A.

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych, rdzeni toroidalnych oraz blach gorąco- i zimnowalcowanych w arkuszach i krążkach.