Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Licencja i wdrożenie Dynamics 365 for Sales z upustem 50% - promocja EIP i Microsoft

Teraz masz wyjątkową okazję na zakup licencji modułu Dynamics 365 for Sales z 50% zniżką! Oferta promocyjna Microsoft trwa do 31.12.2017 i obejmuje pakiet do 25 użytkowników. Dodatkowo EIP Sp. z o.o., Partner Roku Microsoft FY 2017 oferuje do zakupu licencji w promocyjnej cenie, 50% upust na kompleksowe usługi wdrożeniowe, które obejmują konfigurację procesów sprzedażowych, migrację bazy klientów czy szkolenia pracowników.

Gaia Herbs za pomocą IFS Applications o 25% skraca czas na comiesięczne rozliczenia

Dostawca suplementów zwiększa wydajność sprzedaży i planowania, automatyzuje procesy i usprawnia obsługę klienta

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Gaia Herbs® – wiodący dostawca suplementów ziołowych – wdroży system IFS Applications jako oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Za wyborem tego rozwiązania przemawiała bogata wiedza firmy IFS w branży produkcji procesowej oraz umiejętność doskonalenia wydajności w obszarach kluczowych dla funkcjonowania przedsiębiorstw.


Westwing stawia na Microsoft Dynamics NAV w zarządzaniu kluczowymi obszarami działalności firmy

Westwing Home & Living Sp. z o.o., właściciel portalu westwing.pl, oferuje szeroki wybór ekskluzywnych mebli i dodatków wnętrzarskich. Firma jest jednym z liderów sprzedaży w swojej kategorii, który obecnie gromadzi 1,8 mln. użytkowników i rozwija się w rocznym tempie na poziomie 20%. Podstawę informatyczną działalności firmy w obszarze księgowości i zakupów zapewnia system Microsoft Dynamics NAV 2016. Za utrzymanie i rozwój części systemu obsługującego pierwszy w Europie sklep stacjonarny marki odpowiada firma JCommerce

Inter Cars w biznesowej Formule 1

Inter Cars SA – największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej postawił zdecydowany krok w kierunku cyfrowej transformacji biznesu, podejmując decyzję o wdrożeniu systemu CRM online firmy Microsoft. W najnowszym, czerwcowym raporcie firmy analitycznej Forrester, aplikacja chmurowa Microsoft Dynamics 365 została uznana za lidera rozwiązań automatyzujących sprzedaż.

Decydując się na migrację do chmury i wdrożenie Microsoft Dynamics 365, spółka Inter Cars SA dołącza do pierwszej ligi firm z sektora motoryzacyjnego, takich jak Renault Sport Formula One Team, Michelin, Lotus F1 Team czy Rolls-Royce, które realizują swoją działalność biznesową w oparciu o technologię Microsoft.


Kazar sięga po chmurę w drodze na szczyt

  • Ekspansja Kazar na rynki międzynarodowe przyśpieszyła decyzję o wykorzystaniu chmury Microsoft Azure.
  • Przejście do chmury zajęło jeden dzień – systemy Dynamics NAV i hurtownia danych pracują na maszynach wirtualnych w chmurze Azure.
  • Kazar płaci za chmurę w formie subskrypcji tylko za wykorzystane zasoby.

Kazar to dynamicznie rozwijająca się polska sieć sprzedaży obuwia i wyrobów skórzanych, która w ciągu ostatnich lat z sukcesem rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne i działalność na Węgrzech, w Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozbudowa firmy oznaczała konieczność stworzenia odpowiedniej infrastruktury informatycznej, która zapewni dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Kierownictwo firmy zdecydowało się na wprowadzenie elastycznego modelu chmury obliczeniowej Microsoft Azure, co zwiększyło niezawodność systemów, elastyczność działania i pozwoliło ograniczyć roczne koszty obsługi IT.