Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Zarządzanie w firmie LFB Group, czyli optymalizacja procesów w systemie Qualiac

Prawidłowa optymalizacja procesów biznesowych jest często sporym wyzwaniem podczas wdrażania i eksploatacji systemów ERP. Problemy te, dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, można jednak pokonać.

AQMET ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS™ 9

Firma Aqmet, producent z branży mechaniki precyzyjnej, wdrożyła system IFS Applications™ 9 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych.

IFS Applications w Grupie Nowy Styl

Grupa Nowy Styl to jedna z najprężniej rozwijających się grup meblarskich powstałych w Polsce, sprzedających swoje produkty w kraju i za granicą. Kompleksowa oferta Grupy Nowy Styl – meble, siedziska, podłogi – od lat zaspokaja potrzeby klientów na całym świecie.

PROFIm oszczędza dzięki IFS Applications

Firma PROFIm wytwarza krzesła głównie na zamówienie, przy czym serie są bardzo krótkie (średnio do 10 sztuk). W tej sytuacji bardzo ważne staje się prawidłowe oszacowanie niezbędnych do produkcji materiałów oraz ustalenie dokładnego terminu realizacji zamówienia. System klasy ERP – IFS Applications™ wspomaga zarządzanie firmą w tym i wielu innych obszarach.

Wielobarwny świat w systemie IFS Applications - Śnieżka S.A.

Już na przełomie lat 80 i 90, kiedy firma powstawała i rozwijała się, wykorzystywano ówcześnie dostępne na rynku narzędzia informatyczne. Jednak wraz z rozwojem firmy okazały się one niewystarczające. Systemy, które nie były zintegrowane wymagały wielokrotnego powtarzania tych samych czynności i bardzo często, szczególnie przy opracowywaniu zbiorczych raportów, żmudnego poszukiwania i usuwania błędów, popełnianych podczas wielokrotnego wprowadzania danych. Sprawozdawczość stanowiła więc zajęcie niezwykle pracochłonne.