Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Kompleksowe wdrożenie platformy Salesforce dla europejskiego operatora sieci światłowodowej

Nasz klient jest operatorem sieci światłowodowej działającej w całej Europie.

Świadczy usługi w branżach, takich jak: finanse, motoryzacja, IT, telekomunikacja czy usługi prawne.

Millward Brown. Efektywność w obszarze operacyjnym oznacza wzrost rentowności.

Wdrożenie systemy Deltek Maconomy w Millward Brown pozwoliło na konsolidację w ramach jednego rozwiązania 30-tu oddzielnych systemów używanych wcześniej dla obsługi poszczególnych obszarów działalności firmy, takich jak księgowość czy zarządzanie projektami.

IFS Applications w Sprint SA

Firma Sprint SA działa na rynku nowoczesnych technologii od ponad 20 lat. Obecnie jest jednym z wiodących integratorów systemów informatycznych na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem oraz szerokim zakresem działalności firmy Sprint, w 2008 roku podjęto decyzję o zakupie systemu klasy ERP – rozwiązania, które wsparłoby realizację procesów biznesowych oraz procesów wewnątrz firmy. Proces wdrożenia systemu IFS Applications™ przeprowadzono w 2009 roku.

IFS Applications w firmie Vectra z branży telewizyjnej

Vectra jest wyjątkowym zakładem pracy. Od chwili założenia wykazuje się ogromną dynamiką wzrostu. Dzięki przejęciom kolejnych sieci kablowych na terenie całego kraju firma nieustannie się restrukturyzuje. Skupienie działalności firmy na wzroście do 2004 roku hamowało wysiłki stworzenia jednego, zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie.