Rejestracja na webinarium

Genesys wprowadza innowacje G-NINE do swojej platformy obsługi klienta

Genesys® (www.genesys.com/pl), globalny lider w dziedzinie kompleksowej, wielokanałowej obsługi klienta, rozwiązań contact center i optymalizacji procesów biznesowych, przedstawił G-NINE™ na CX17 Indy (#CX17INDY), globalnej konferencji dla użytkowników w Ameryce Północnej organizowanej w dniach 22-25 maja. G-NINE to kolejna innowacja w branży wprowadzana na wiodącej platformie omnichannel, pomagająca małym i dużym firmom oferować swoim klientom niezwykłe doświadczenia marki.

Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

Genesys wprowadza innowacje G-NINE do swojej platformy obsługi klienta

Genesys® (www.genesys.com/pl), globalny lider w dziedzinie kompleksowej, wielokanałowej obsługi klienta, rozwiązań contact center i optymalizacji procesów biznesowych, przedstawił G-NINE™ na CX17 Indy (#CX17INDY), globalnej konferencji dla użytkowników w Ameryce Północnej organizowanej w dniach 22-25 maja. G-NINE to kolejna innowacja w branży wprowadzana na wiodącej platformie omnichannel, pomagająca małym i dużym firmom oferować swoim klientom niezwykłe doświadczenia marki.

„G-NINE to innowacyjna struktura, przenikająca całą ofertę Genesys i przygotowująca organizacje do stawienia czoła rewolucji cyfrowej”  - powiedział Merijn te Booij, dyrektor ds. marketingu w Genesys. – „G-NINE odpowiada na potrzeby klientów, którzy poszukują prostej, skutecznej i spersonalizowanej obsługi, a także organizacji, które muszą nadążać za oczekiwaniami i potrzebami klientów – nie wspominając o szybkości zmian i kosztach innowacji technologicznych.”

Platforma Obsługi Klienta Genesys umożliwia całościowe zarządzanie podróżą sprzedażową klienta dzięki elastycznym funkcjom i kompleksowym usługom stworzonym w oparciu o potęgę ludzkiego umysłu, finezję ludzkiego podejścia i zintegrowane możliwości techniczne, pozwalające firmom na prowadzenie działalności w najinteligentniejszy sposób.

Według danych Forrester, dwie piąte dorosłych użytkowników Internetu w USA preferuje korzystanie z cyfrowych form obsługi klienta od rozmowy z konsultantem przez telefon.1 Właściwa organizacja procesu obsługi klienta w czasie rzeczywistym, od marketingu, przez sprzedaż, po czynności obsługi, jest kolejnym celem, który umożliwia wypracowanie nowego standardu obsługi klienta jako przewagi konkurencyjnej.

Pierwsze dostępne innowacje G-NINE obejmują:

 • Inteligentna      automatyzacja aplikacji: Genesys to pierwszy i jedyny dostawca oferujący platformę automatyzacji z ponad 80 gotowymi mikro-aplikacjami do obsługi głosowej i samoobsługi, podnoszącymi wydajność operacyjną i kreującymi lepszą jakość obsługi i doświadczeń klienta.
 • Komunikaty      asynchroniczne: G-NINE rozszerza możliwości centrów obsługi w zakresie komunikacji z klientem o komunikaty asynchroniczne przez Genesys Hub, w popularnych kanałach, takich jak Facebook Messenger, Slack, Skype i WeChat.
 • Zaangażowanie      nowej generacji: G-NINE rozszerza zakres doświadczeń klienta poza tradycyjne kanały komunikacji (takie jak komunikacja głosowa, email, chat, media społecznościowe, itd.), wykorzystując Internet Rzeczy (IoT) do ustalania w czasie rzeczywistym najkorzystniejszej ścieżki postępowania w danej sytuacji, przy uwzględnieniu dostępności zasobów, profilu klienta i cech firmy.
 • Stwórz-własnego-bota: W odróżnieniu od konkurencji, Genesys pozwala firmom na zintegrowanie swojego własnego bota, przykładowo z IBM Watson, do platformy obsługi  klienta. Pozwala to na optymalne połączenie ich możliwości z systemem sztucznej inteligencji Genesys (AI) i systemami uczenia maszynowego, umożliwiając lepsze zrozumienie interakcji klienta na przestrzeni wszystkich kanałów komunikacji.
 • Poznaj Kate: Genesys oferuje sztuczną inteligencję nastawioną na obsługę klienta w postaci „Kate”, czyli personifikowanego ekosystemu AI od Genesys. Kate skupia się na dostarczaniu klientowi niezwykłych doświadczeń marki, korzystając z własnych mikro-aplikacji oraz zdolności rozumienia języka. Kate łączy różne możliwości AI, takie jak korzystanie z technologii Salesforce Einstein w CRM oraz IBM Watson do obsługi Big Data, łącząc automatyzację z czynnikiem ludzkim.

“Bardzo cieszą nas inwestycje Genesys w zakresie rozwiązań contact center oraz wspólna praca nad systemem botów i AI” - powiedział Terry Gardiner, wiceprezes ds. obsługi klienta w TELUS, najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym w Kanadzie. – „Niełatwo jest połączyć obsługę klienta z nowymi aplikacjami i urządzeniami w elegancki i ujednolicony sposób. Genesys umożliwia jednolitą integrację aplikacji komunikacyjnych.”

Jedna wizja CX, trzy komplementarne oferty

Na platformę obsługi klienta Genesys składają się trzy komplementarne oferty, oferujące wyjątkową jakość doświadczeń klienta dla małych i dużych firm, niezależnie od tego, czy preferują one rozwiązania oparte na chmurze czy rozwiązania wdrażane tradycyjnie.

 • PureEngage™ to jedyny pakiet omnichannel dla obsługi klienta w globalnych firmach, umożliwiający oferowanie konkurencyjnej, najwyższej jakości obsługi i wspierający cyfrową transformację w dowolnym zakresie.
 • PureConnect™ to sprawdzone, wielokanałowe rozwiązanie obsługi klienta z kompleksową gamą usług dla średnich i dużych organizacji, dostępne w chmurze lub lokalnie.
 • PureCloud by Genesys™ to ujednolicone, całościowe rozwiązanie obsługi klienta i współpracy zespołowej, które jest łatwe w użyciu, szybkie we wdrożeniu i stworzone z myślą o natychmiastowej innowacji.

„Nasza technologia została stworzona, aby umożliwić organizacjom łatwiejszą i wydajniejszą komunikację z ludźmi oraz prowadzenie działalności w najinteligentniejszy sposób. Żadne inne rozwiązanie nie oferuje głębi i bogactwa możliwości G-NINE, ani globalnych możliwości wsparcia” - powiedział Merijn te Booij. – „Mówiąc krótko, jest to najpotężniejsze rozwiązanie w zakresie kreowania wyjątkowych doświadczeń klientów dostępne na rynku.”

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Genesys Omnichannel 

 

 • OBEJRZYJ film video i dowiedz się więcej o G-NINE.
 • POBIERZ bezpłatny      egzemplarz raportu Gartner      2017 Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, Worldwide. Firma dziewiąty raz z rzędu prześcignęła wszystkich konkurentów pod względem „kompletności wizji” oraz po raz pierwszy osiągnęła pierwsze miejsce w zakresie „zdolności do jej realizacji”.
 • ZAREJESTRUJ SIĘ na konferencję CX17 w Brukseli 7-9 czerwca (#CX17BRUSSELS), skoncentrowanej na ważnej kwestii zachowania personalizacji kontaktu w cyfrowym świecie.

 

1Źródło: 2017 Customer Service Trends: Operations Become Smarter and More Strategic, Forrester Research, Inc., styczeń 27, 2017

/content/files/3/5/5863494ae581263ce4877c8a341825b133ea8d06.png_t_main.jpg

Genesys

Genesys każdego roku wspiera ponad 25 miliardów interakcji z klientami u ponad 10 000 firm z całego świata. Dostawca najlepszej w branży platformy obsługi klienta. Jest jedyną firmą, którą czołowi analitycy branżowi uważają za lidera w dziedzinie zarówno...