Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Svantek osiąga doskonałość dzięki oprogramowaniu Exact

Svantek Sp. z o.o. to światowy producent wysokiej jakości sprzętu do pomiaru dźwięku i wibracji. Dążąc do stworzenia oferty produktów o najlepszej jakości i w najlepszej cenie, spółka Svantek stanęła przed koniecznością wdrożenia rozwiązania, które zapewniłoby bieżący dostęp do danych firmy i optymalny przepływ informacji.

IFS Applications wspiera zarządzanie w Slovnaft Polska S.A.

W Slovnaft Polska niedługo po powstaniu firmy zdano sobie sprawę z konieczności zastosowania zintegrowanych narzędzi informatycznych i zastąpienia nimi systemów rozproszonych, które obsługiwały m.in. sprzedaż hurtową, detaliczną, finanse i sprawozdawczość. Brak integracji wykorzystywanych wtedy rozwiązań uniemożliwiał współpracę między nimi. Dane wprowadzane były wielokrotnie, a więc wiele czasu zajmowało sprawdzanie ich poprawności oraz wyszukiwane i eliminacja błędów. Brakowało interfejsów usprawniających pracę, a sprawozdawczość zarządcza stała się zadaniem bardzo czasochłonnym, ponieważ raporty tworzono ad hoc w arkuszach kalkulacyjnych.

Rozwiązanie rośnie razem z firmą - Armatura Kraków

Historia Armatury Kraków SA sięga lat 20 wieku XX. Spółka jest kontynuatorem powstałej w 1922 roku Łagiewnickiej Fabryki Armatur – Kraków. Armatura Kraków SA jest liderem na krajowym rynku armatury sanitarnej – posiada około 40% udział w tym rynku ujęciu ilościowym.

PanLink: System ERP musi wspierać zmiany

PanLink jest międzynarodowym producentem wiązek kablowych, modułów i kompletnych produktów wykorzystywanych przez firmy z różnorodnych gałęzi przemysłu. Jako producent kontraktowy firma zbudowała długotrwałe relacje z takimi producentami jak ABB, Atlac Copco, czy Safegate, kierując swoje produkty na cały świat.

Terminowe płatności od klientów z Systemem ERP ODL

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia, dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju.