Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS Applications - wspiera Porta KMI Poland

Porta KMI Poland jest liderem na rynku producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. W sześciu fabrykach, w tym jednej za granicą – w Rumunii, powstaje w ciągu roku ponad milion wyrobów produkowanych w bardzo małych seriach na indywidualne zamówienia klientów. Liczba konfiguracji produktów jest ogromna.

IFS Applications w Mosty-Łódź - most do sukcesu

FS Applications firmy IFS w "Mosty-Łódź", lidera branży budownictwa mostowego
Wdrożenie IFS Applications w firmie Mosty-Łódź jest unikalnym doświadczeniem zarówno dla firmy IFS, jak i dla tego przedsiębiorstwa. Było to jedno z pierwszych tego typu wdrożeń w sektorze konstrukcyjno- budowlanym, gdzie po raz pierwszy zaprojektowano i uruchomiono zintegrowany system klasy ERP, realizujący niezwykle szeroką funkcjonalność, zwłaszcza w sferze projektowej.

Informatyczna ewolucja MPK w Krakowie

Wdrożenie nowej wersji systemu IFS Applications™ w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie (MPK S.A. w Krakowie) usprawniło zarządzanie projektami, zapewniło poprawę kontroli wydatków, usprawnienie obiegu dokumentów oraz poprawę efektywności w obszarze zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i remontów.

IFS Applications wspiera skomplikowane projekty Mostostalu Zabrze Holding

System IFS Applications™ wspiera działalność przedsiębiorstwa w zakresie: finansów (w tym kontroling, planowanie i analizy), dystrybucji (zakupy, magazyn, sprzedaż), produkcji, zarządzania projektami, gospodarki remontowej (w tym obsługa gwarancji i reklamacji), zarządzania dokumentacją, zarządzania relacjami z klientami oraz zasobami ludzkimi i płacami.

Firma Cyfrowe Sieci Multimedialne usprawnia zarządzanie projektami dzięki IFS APPLICATIONS

Firma Cyfrowe Sieci Mulimedialne (CSM) Sp. z o.o. specjalizująca się w usługach teleinformatycznych wdrożyła system IFS Applications 8™ w celu usprawnienia procesów biznesowych, takich jak zarządzanie projektami, gospodarka magazynowa i zaopatrzenie.