Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

ELESTER-PKP USPRAWNIA DZIAŁALNOŚĆ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS 9

System IFS Applications™ 9 usprawnia zarządzanie złożonymi projektami w firmie ELESTER-PKP — jednego z czołowych na polskim rynku producentów systemów automatyki elektroenergetyki transportu szynowego.

Integracja sklepu internetowego Caterina z System ERP ODL z wykorzystaniem inteligentnego Algorytmu ODL do kompletacji zamówień

WYZWANIA  

W związku z rozwojem firmy i chęcią dotarcia do szerszego grona odbiorców firma otworzyła sklep internetowy, w którym zaczęła oferować  asortyment, analogiczny temu ze sklepów stacjonarnych.

Dodatkowo firma nie chciała utrzymywać dedykowanego stanu magazynowego dla potencjalnej sprzedaży w Internecie.


Zarządzanie w firmie LFB Group, czyli optymalizacja procesów w systemie Qualiac

Prawidłowa optymalizacja procesów biznesowych jest często sporym wyzwaniem podczas wdrażania i eksploatacji systemów ERP. Problemy te, dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, można jednak pokonać.

Historia wdrożeń w DS Smith Kaysersberg Packaging

Qualiac, w swojej dotychczasowej historii, pochwalić się może wdrożeniami, które na lata związały z tą firmą zadowolonych z wprowadzonych rozwiązań klientów. W kolejnych latach rozbudowywali oni swoje systemy IT Qualiac’a o nowe funkcjonalności i wdrażali nowe wersje oprogramowania.

AQMET ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS™ 9

Firma Aqmet, producent z branży mechaniki precyzyjnej, wdrożyła system IFS Applications™ 9 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych.