Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Østfold Energi aktualizuje pakiet IFS Applications w celu wsparcia obsługi swojej krytycznej infrastruktury

Rozwiązanie  IFS pomaga skandynawskiej firmie energetycznej usprawnić predykcyjną  obsługę techniczną oraz zdigitalizować procesy biznesowe 

Firma IFS, globalny dostawca aplikacji korporacyjnych, informuje, że norweska firma Østfold Energi zdecydowała się na aktualizację systemu IFS Applications™ do najnowszej wersji. Wdrożenie rozpocznie się na wiosnę 2018, a nowe rozwiązanie będzie w pełni funkcjonalne w czwartym kwartale tego roku. Firma jest operatorem dziesięciu elektrowni wodnych, dwóch farm wiatrowych i sześciu elektrociepłowni.

Wiodący w Turcji producent wyrobów ze stali wybiera IFS Applications w ramach cyfrowej transformacji

TATMETAL będzie zarządzać kluczowymi procesami biznesowymi przy użyciu systemu IFS Applications 9

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TATMETAL, jeden z czołowych tureckich producentów wyrobów ze stali walcowanej, wybiera system IFS Applications™ 9 w ramach programu cyfrowej transformacji. 

Infor wspiera transformację cyfrową Nutreco - informacja prasowa

Producent paszy dla zwierząt wykorzystuje technologię cyfrową, zapewniając poprawę produktywności w rolnictwie i tworząc nowy model biznesowy

Firma New Standard planuje skrócić czas poświęcany na procesy logistyczne o 50% przy użyciu IFS Applications

Plany rozwoju i optymalizacji działalności podstawą inwestycji w system ERP firmy IFS z obsługą internetu rzeczy (IoT)

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że New Standard Corporation – producent sprzętu na zamówienie z siedzibą w miejscowości York w Pensylwanii, będzie wdrażać system IFS Applications™. Rozwiązanie ma pomóc w optymalizacji procesów, w tym wyceny, wprowadzanie nowych produktów i fakturowanie, w celu usprawnienia obsługi klientów.

Globeleq wybiera IFS Applications 9 w celu wsparcia realizacji planów rozwoju firmy

Afrykański  wytwórca energii elektrycznej inwestuje ponad milion funtów w  kompleksowe oprogramowanie firmy IFS w celu usprawnienia swojej  działalności.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała dzisiaj, że Globeleq – lider w branży energetycznej na rynku afrykańskim – wdroży system IFS Applications™ 9. Rozwiązanie to zastąpi dotychczas stosowane systemy IT i pomoże w modernizowaniu procesów w placówkach i zakładach firmy. Nowa infrastruktura pomoże firmie Globeleq usprawnić i ustandaryzować raportowanie we wszystkich oddziałach grupy.