Katalog rozwiązań

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS CRM

Srategiczne rozwiązanie CRM wbudowane w oprogramowanie ERP umożliwiające zarządzanie współpracą z klientami W przypadku gdy oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM) stanowi moduł niezależny od reszty używanego w firmie oprogramowania, zarządzanie współpracą z klientami jest trudne lub nawet niemożliwe.

Emigo

Business Intelligence, Mobile Business Solutions, Data Discovery, to dzisiaj fundamenty efektywnego zarządzania biznesem.

Exact Synergy

Exact Synergy to aplikacja e-biznesowa pracująca w oparciu o przeglądarkę internetową. System obejmuje swoim obszarem zarządzanie procesami (workflow), elektroniczny obieg dokumentów, zarządzanie projektami, CRM oraz HRM.

Microsoft Dynamics 365 for Sales

Wykorzystaj możliwości rozwiązania Dynamics 365 for Sales, by zwiększyć zyski swojej firmy. Zdobywaj więcej nowych klientów, wzmacniaj relacje z aktualnymi i szybciej zamykaj sprzedaż dzięki integracji Dynamics 365 for Sales z profesjonalną siecią społecznościową LinkedIn oraz Office 365

Oracle Siebel CRM

System Siebel CRM firmy Oracle to uznawany za jeden z najlepszych na świecie systemów do zarządzania kontaktami z klientami.