Katalog rozwiązań

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS CRM

Srategiczne rozwiązanie CRM wbudowane w oprogramowanie ERP umożliwiające zarządzanie współpracą z klientami W przypadku gdy oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM) stanowi moduł niezależny od reszty używanego w firmie oprogramowania, zarządzanie współpracą z klientami jest trudne lub nawet niemożliwe.

Emigo

Business Intelligence, Mobile Business Solutions, Data Discovery, to dzisiaj fundamenty efektywnego zarządzania biznesem.

Exact Synergy

Exact Synergy to aplikacja e-biznesowa pracująca w oparciu o przeglądarkę internetową. System obejmuje swoim obszarem zarządzanie procesami (workflow), elektroniczny obieg dokumentów, zarządzanie projektami, CRM oraz HRM.

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM 2011 to w pełni zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientami. Zwiększ wydajność sprzedaży oraz zadowolenie z obsługi poprzez zastosowanie narzędzi Microsoft Dynamics CRM. To inteligentne, dobrze znane i działające z poziomu przeglądarki internetowej oraz programu Outlook rozwiązanie CRM zapewni Twojej firmie zwiększenie przychodów, rentowności nakładów marketingowych i satysfakcji klientów oraz poprawi funkcjonowanie całej organizacji.

Oracle Siebel CRM

System Siebel CRM firmy Oracle to uznawany za jeden z najlepszych na świecie systemów do zarządzania kontaktami z klientami.