Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

CROWE HORWATH USPRAWNIA OUTSOURCING USŁUG KSIĘGOWYCH DZIĘKI IFS APPLICATIONS

Firma Crowe Horwath, specjalizująca się w outsourcingu usług księgowych, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia obsługi klientów o zróżnicowanym profilu działalności.

Crowe Horwath jest firmą wielooddziałową – posiada cztery biura na terenie Polski (w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie), dwa w Czechach (w Pradze i Brnie) i jedno na Słowacji (w Bratysławie). Firma jest członkiem międzynarodowej sieci Crowe Horwath International, skupiającej niezależne firmy świadczące usługi z zakresu rachunkowości, audytu oraz doradztwa podatkowego i biznesowego. W Polsce Crowe Horwath obsługuje ponad 700 przedsiębiorstw.

Firma świadczy kompleksowe usługi outsourcingu w obszarze finansów. Usługi te obejmują prowadzenie pełnej księgowości finansowej zgodnie z obowiązującą w Polsce ustawą o rachunkowości i międzynarodowymi standardami rachunkowości.

... więcej w materiale do pobrania

Kompleksowe wdrożenie platformy Salesforce dla europejskiego operatora sieci światłowodowej

Nasz klient jest operatorem sieci światłowodowej działającej w całej Europie.

Świadczy usługi w branżach, takich jak: finanse, motoryzacja, IT, telekomunikacja czy usługi prawne.

Wielobarwny świat w systemie IFS Applications - Śnieżka S.A.

Już na przełomie lat 80 i 90, kiedy firma powstawała i rozwijała się, wykorzystywano ówcześnie dostępne na rynku narzędzia informatyczne. Jednak wraz z rozwojem firmy okazały się one niewystarczające. Systemy, które nie były zintegrowane wymagały wielokrotnego powtarzania tych samych czynności i bardzo często, szczególnie przy opracowywaniu zbiorczych raportów, żmudnego poszukiwania i usuwania błędów, popełnianych podczas wielokrotnego wprowadzania danych. Sprawozdawczość stanowiła więc zajęcie niezwykle pracochłonne.

Żelazne podstawy IFS Applications w Stalprodukt S.A.

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych, rdzeni toroidalnych oraz blach gorąco- i zimnowalcowanych w arkuszach i krążkach.

Exact w KGHM Metraco

Exact Globe 2003 Enterprise wraz z Exact e-Synergy w KGHM Metraco 

Jeszcze w 1995 roku faktury w KGHM Metraco były wprowadzane ręcznie do systemu finansowo- księgowego. Zainstalowanie Exact Globe 2003 Enterprise zrewolucjonizowało sposób pracy firmy, a błyskawicznie przeprowadzony projekt potwierdził profesjonalizm grupy wdrożeniowej.