Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Kompleksowe wdrożenie platformy Salesforce dla europejskiego operatora sieci światłowodowej

Nasz klient jest operatorem sieci światłowodowej działającej w całej Europie.

Świadczy usługi w branżach, takich jak: finanse, motoryzacja, IT, telekomunikacja czy usługi prawne.

Wielobarwny świat w systemie IFS Applications - Śnieżka S.A.

Już na przełomie lat 80 i 90, kiedy firma powstawała i rozwijała się, wykorzystywano ówcześnie dostępne na rynku narzędzia informatyczne. Jednak wraz z rozwojem firmy okazały się one niewystarczające. Systemy, które nie były zintegrowane wymagały wielokrotnego powtarzania tych samych czynności i bardzo często, szczególnie przy opracowywaniu zbiorczych raportów, żmudnego poszukiwania i usuwania błędów, popełnianych podczas wielokrotnego wprowadzania danych. Sprawozdawczość stanowiła więc zajęcie niezwykle pracochłonne.

Żelazne podstawy IFS Applications w Stalprodukt S.A.

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych, rdzeni toroidalnych oraz blach gorąco- i zimnowalcowanych w arkuszach i krążkach.

Exact w KGHM Metraco

Exact Globe 2003 Enterprise wraz z Exact e-Synergy w KGHM Metraco 

Jeszcze w 1995 roku faktury w KGHM Metraco były wprowadzane ręcznie do systemu finansowo- księgowego. Zainstalowanie Exact Globe 2003 Enterprise zrewolucjonizowało sposób pracy firmy, a błyskawicznie przeprowadzony projekt potwierdził profesjonalizm grupy wdrożeniowej.

Exact zreorganizował pracę w firmie Armatech

We wrześniu 2006 roku firma Armatech zmieniła dostawcę oprogramowania biznesowego na Exact Software Poland. Już w styczniu 2007 roku uruchomiono finanse, logistykę i sprzedaż w systemie Exact Globe. W kolejnych miesiącach Exact wprowadził zarządzanie zadaniami i wiedzą w oparciu o Exact Synergy.