Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

ELESTER-PKP USPRAWNIA DZIAŁALNOŚĆ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS 9

System IFS Applications™ 9 usprawnia zarządzanie złożonymi projektami w firmie ELESTER-PKP — jednego z czołowych na polskim rynku producentów systemów automatyki elektroenergetyki transportu szynowego.

Exact Globe w Emig Sp. z o.o.

Pomimo dobrej kondycji firmy, kierownictwo Emig Sp. z o.o. było przekonane, że konieczne jest ciągłe dążenie do poprawy wyników. Kluczowym elementem gwarantującym osiągnięcie tego celu była współpraca z Exact’em ukierunkowana na zwiększenie konkurencyjności firmy i zapewnienie szybszego dostępu do informacji, niezbędnego w skutecznym podejmowaniu decyzji zarządczych.

Exact integruje pracę oddziałów Universal Leaf Tobacco Poland

Universal Leaf Tobacco Poland Sp. z o.o. jest jednym z oddziałów koncernu Universal Corporation, światowego lidera skupu i przetwarzania liści tytoniu. Na polskim rynku firma ULTP jest obecna od 1993r. W 1997 r. kupiła przetwórnię tytoniu w Grudziądzu, a dwa lata później kolejny zakład w Jędrzejowie. Oprócz tego firma ma swoje oddziały w Warszawie, Lublinie i Augustowie. 

Informatyczna ewolucja MPK w Krakowie

Wdrożenie nowej wersji systemu IFS Applications™ w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie (MPK S.A. w Krakowie) usprawniło zarządzanie projektami, zapewniło poprawę kontroli wydatków, usprawnienie obiegu dokumentów oraz poprawę efektywności w obszarze zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i remontów.