Rejestracja na webinarium

Nowa formuła harmonogramowania

  • PSI Polska Sp. z o.o
  • 2017-02-03
  • 10:00

Zapraszamy na webinarium poświęcone kwestiom szczególnie istotnym dla osób zarządzających produkcją z obszaru produkcji dyskretnej.

Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

  • PSI Polska Sp. z o.o
  • 2017-02-03
  • 10:00

Nowa formuła harmonogramowania

Zapraszamy na webinarium poświęcone kwestiom szczególnie istotnym dla osób zarządzających produkcją z obszaru produkcji dyskretnej.

W trakcie webinarium poznasz praktyczne przykłady polskich firm produkcyjnych i dowiesz się jak można rozwiązać kluczowe problemy związane z planowaniem i raportowaniem produkcji:

  1. Zamówienie: na kiedy je zrealizujemy?
  2. Inwestycje w park maszynowy: czy lepiej będzie kupić nową maszynę, zmodyfikować technologię, a może wystarczy zwiększyć liczbę pracowników na produkcji?
  3. Przerwy w produkcji: jak dostępność materiałów i pracowników wpłynie na ograniczenie przerywania produkcji?
  4. Komunikacja w przedsiębiorstwie: przekazanie harmonogramu produkcji do realizacji, monitorowanie postępu produkcji w czasie rzeczywistym i zarządzanie zmianą.

Aby wziąć udział wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i wypełnisz formularz zgłoszeniowy (a jeśli nie możesz wziąć udziału, ale chcesz otrzymać materiały wystarczy się zarejestrować – materiały udostępniamy bezpłatnie każdej zarejestrowanej osobie).


Weź udział w bezpłatnym webinarium i zobacz w praktyce, jak najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne usprawniają produkcję i podnoszą jej efektywność!


Webinarium skierowane jest do:

- dyrektorów i kierowników produkcji oraz logistyki

- planistów produkcji


Prelegenci


Jakub Jaszczur
MES System Architect PSI Polska Sp. z o.o.

Entuzjasta innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw produkcyjnych. Uczestniczył w licznych w projektach informatycznych realizowanych na całym świecie m.in. w Chinach, Danii, Stanach Zjednoczonych. Pasjonat nowych technologii i podróży.


Ewa Stabrowska
Senior Sales Manager PSI Polska Sp. z. o.o.

Z wykształcenia historyk sztuki, z wyboru doradca biznesowy. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży IT dowodzi, że twórcze procesy w sztuce można zastosować do rozwiązywania problemów biznesowych. Swoim doświadczeniem w systemach zarządzania produkcją klasy ERP, MES, APS wspiera Klientów w doborze najlepszych rozwiązań informatycznych.


Organizatorzy:


 


Patronat:Kontakt: +48 61 660 15 21

Webinarium już się zakończyło.

Zapisz się, a powiadomimy Cię o publikacji nagrania:

Zapisz się