Analizy i raporty

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

RAPORT SATYSFAKCJI Z WDROZONEGO ERP. Badanie opinii przedsiębiorstw produkcyjnych, edycja III

Jak myślisz, czy menedżerowie przedsiębiorstw produkcyjnych są zadowoleni ze swojego systemu ERP? Co im najbardziej przeszkadza? Jakie mają plany rozwojowe?

Badanie poziomu stosowania narzędzi informatycznych do ustalenia kosztów produkcji

Pobierz bezpłatnie przewodnik i przygotuj się do wdrożenia systemu BI. Jeśli rozważasz nabycie lub wymianę systemu Business Intelligence , koniecznie zapoznaj się z treścią niniejszego przewodnika! 

Badanie poziomu stosowania narzędzi informatycznych w planowaniu produkcji w polskich przedsiębiorstwach

Pobierz bezpłatnie wyniki badania nt. zakresu i poziomu stosowania systemów informatycznych do planowania produkcji. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

Badanie poziomu zarządzania procesem rozwoju produktów w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych

Pobierz bezpłatnie wyniki badania nt. poziomu zarządzania rozwojem produktu z wykorzystaniem systemów informatycznych do projektowania produktów. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

10 najciekawszych wdrożeń ERP w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na dziesięć (10) najciekawszych wdrożeń systemu ERP w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń ERP! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne.