Scenariusze Prezentacji

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Multimedialny poradnik prezentująca przykłady zastosowania systemów ERP na podstawie gotowych scenariuszy, w podziale na procesy biznesowe

Celem multimedialnego poradnika jest praktyczne wsparcie czytelników serwisu w zakresie organizacji prezentacji systemu ERP. Prezentacja systemu ERP to istotny element procesu zakupu dla użytkowników. Właściwie opracowany plan organizacji spotkań wraz ze scenariuszami prezentacji to podstawa sukcesu prezentacji.

Poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez sprawdzoną metodykę organizacji prezentacji. Otrzymasz dostęp do gotowych scenariuszy prezentacji systemu ERP. Nagrania video przedstawiające interpretację scenariusza przez dostawców systemów ERP dostępnych na polskim rynku. To wszystko w podziale na procesy biznesowe, tj. księgowość, planowanie produkcji, realizacja produkcji, sprzedaż, obsługa serwisu i raportowanie ERP.

Jeśli planujesz prezentacje programów ERP w swoim przedsiębiorstwie i zastanawiasz się jak je zorganizować, jak oceniać prezentacje, kogo zaprosić - to koniecznie zapoznaj się z  naszym multimedialnym poradnikiem, gdzie dowiesz się, jak się przygotować do prezentacji ERP, czego oczekiwać od dostawcy ERP oraz jak systemy ERP w praktyce realizują scenariusze prezentacji.

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem…