Analizy i raporty

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Badanie poziomu zaawansowania analiz danych o klientach w polskich przedsiębiorstwach

Pobierz bezpłatnie wyniki badania nt. zakresu i poziomu stosowania narzędzi informatycznych do analiz danych o klientach w przedsiębiorstwach i organizacjach w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

10 najciekawszych wdrożeń ERP w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na dziesięć (10) najciekawszych wdrożeń systemu ERP w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń ERP! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne. 

Badanie rynku przedsiębiorstw dystrybucyjnych i produkcyjnych w Polsce w zakresie wykorzystania EDI

Pobierz bezpłatnie wyniki badania rynku nt. zakresu i poziomu stosowania systemów EDI (oprogramowanie EDI, ang. Electronic Data Interbranch) w przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

Badanie rynku nt. poziomu wykorzystania aplikacji mobilnych w przedsiębiorstwach handlowych

Pobierz bezpłatnie wyniki badania rynku nt. zakresu i poziomu stosowania aplikacji mobilnych w przedsiębiorstwach usługowych w Polsce. Zapoznaj się z raportem! Być może treści w nim zawarte będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych za pomocą systemów informatycznych. 

5 najciekawszych wdrożeń Business Intelligence w Polsce

Pobierz bezpłatnie wyniki plebiscytu na pięć (5) najciekawszych wdrożeń systemu BI w Polsce.  Zapoznaj się z rankingiem wdrożeń Business Intelligence! Być może wyniki plebiscytu będą dla Ciebie inspiracją w podejmowanych decyzjach o inwestycjach w systemy informatyczne.