Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Jakość wydobyta z danych

Budowanie przewagi rynkowej na rynku usług finansowych dzięki obsłudze klienta.

Rynek usług finansowych to jeden z najbardziej konkurencyjnych segmentów biznesowych. Klienci są dosłownie atakowani przez oferty mnóstwa produktów pochodzących od różnorodnych instytucji. Co więcej, proponowane usługi finansowe są wręcz bliźniacze i nie stanowią elementu wyróżnienia w oczach odbiorców. Gdzie zatem szukać przewagi rynkowej na wymagającym rynku usług finansowych?

Nowy system do controllingu w Banku Polskiej Spółdzielczości

Bank BPS wraz z Codec Polska poprowadzi wdrożenie nowego systemu budżetowego bazującego na technologii firmy Infor. Oprócz wsparcia procesów planistycznych, rozwiązanie pozwoli zwiększyć Bankowi efektywność w obszarze analityki i raportowania, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości Business Intelligence. Jest to już kolejne wdrożenie Codec w instytucji finansowej w Polsce.

Wiodący bengalski dostawca usług finansowych stawia na IFS Applications

Firma LankaBangla Finance Limited wdroży system IFS Applications™ 9 w celu zwiększenia efektywności obsługi klienta — będzie z niego korzystać 1300 osób

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma LankaBangla Finance Limited (LBFL) zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications 9, który będzie obsługiwać krytyczne procesy, takie jak finanse, zaopatrzenie, zarządzanie zapasami, kadry oraz zarządzanie dokumentacją.


Nowy system oceny wiarygodności kredytowej od Scoring4U

Poznański StartUp, firma Scoring4U wchodzi na rynek systemów do analizy biznesowej. Nowy produkt nosi nazwę co jego producent i jest przeznaczony do automatyzacji procesu oceny wiarygodności finansowej współpracujących ze sobą przedsiębiorstw.

Provident Polska wdrożył system zarządzania środkami pieniężnymi w oparciu o platformę CasePro autorstwa Bonair S.A.

W lutym 2016 roku - firma Bonair zakończyła kolejny etap wdrożenia systemu zarządzania środkami pieniężnymi w Provident Polska. System Cash&Go został wdrożony w oparciu o autorską platformę Bonair CasePro6. Jednym z ważniejszych zadań systemu jest monitoring i zarządzanie limitami środków pieniężnych przypisywanymi Doradcom Klientów. Po odpowiednich akceptacjach lub wnioskach przełożonych, konsultant może podjąć środki pieniężne z bankomatu. Platforma generuje wiele raportów i zestawień, na podstawie których aktualizowany jest stan operacyjny bieżącego okresu rozliczeniowego i tworzony bilans otwarcia następnego.