Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

ELESTER-PKP USPRAWNIA DZIAŁALNOŚĆ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS 9

System IFS Applications™ 9 usprawnia zarządzanie złożonymi projektami w firmie ELESTER-PKP — jednego z czołowych na polskim rynku producentów systemów automatyki elektroenergetyki transportu szynowego.

IFS Applications w MPWiK w Krakowie

Do niedawna w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie do wspomagania zarządzania wykorzystywano oprogramowanie z początku lat 90. Poszczególne aplikacje, pochodzące od kilku dostawców, nie były ze sobą zintegrowane. W miarę rozwoju i rosnących potrzeb przedsiębiorstwa ich funkcjonalność stała się niewystarczająca

PGNIG TERMIKA zwiększa efektywność kluczowych procesów, wdrażając IFS APPLICATION 8

Firma PGNIG TERMIKA – największy w Polsce dostawca ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych w kogeneracji – wdrożyła system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych, takich jak finanse, zarządzanie projektami, zarządzanie paliwami, remonty, elektroniczny obieg faktur oraz zarządzanie dokumentacją.

Nowa wersja systemu IFS Applications pomaga zwiększać efektywność działań w PGNiG TERMIKA

PGNiG TERMIKA jest klientem IFS od ponad 16 lat (wcześniej jako przedsiębiorstwo Elektrociepłownie Warszawskiei Vattenfall Heat Poland). Poprzednia wersja systemu IFS Applications była używana w przedsiębiorstwie od 10 lat.