Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Kompleksowe wdrożenie platformy Salesforce dla europejskiego operatora sieci światłowodowej

Nasz klient jest operatorem sieci światłowodowej działającej w całej Europie.

Świadczy usługi w branżach, takich jak: finanse, motoryzacja, IT, telekomunikacja czy usługi prawne.

Millward Brown. Efektywność w obszarze operacyjnym oznacza wzrost rentowności.

Wdrożenie systemy Deltek Maconomy w Millward Brown pozwoliło na konsolidację w ramach jednego rozwiązania 30-tu oddzielnych systemów używanych wcześniej dla obsługi poszczególnych obszarów działalności firmy, takich jak księgowość czy zarządzanie projektami.

enova365 w chmurze wybrana przez wel.com mobile

Usprawnienie procesów obsługi handlowej  

wel.com mobile to wirtualny operator sieci komórkowej, dystrybutor zaawansowanych urządzeń do mobilnego internetu, a także dystrybutor akcesoriów do smartfonów i tabletów, prowadzący również sprzedaż detaliczną. Firma działa w oparciu o sieć sklepów. Bardzo duże zróżnicowanie asortymentu wymaga sprawnej współpracy i wymiany danych pomiędzy poszczególnymi placówkami handlowymi.

Międzynarodowe Targi Poznańskie usprawniają zarządzanie dzięki IFS Applications

Firma Międzynarodowe Targi Poznańskie, lider przemysłu targowego w Polsce, usprawniła zarządzanie operacyjne dzięki aktualizacji systemu IFS Applications do nowej wersji.

IFS Applications w Sprint SA

Firma Sprint SA działa na rynku nowoczesnych technologii od ponad 20 lat. Obecnie jest jednym z wiodących integratorów systemów informatycznych na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem oraz szerokim zakresem działalności firmy Sprint, w 2008 roku podjęto decyzję o zakupie systemu klasy ERP – rozwiązania, które wsparłoby realizację procesów biznesowych oraz procesów wewnątrz firmy. Proces wdrożenia systemu IFS Applications™ przeprowadzono w 2009 roku.