Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS Applications w Mosty-Łódź - most do sukcesu

FS Applications firmy IFS w "Mosty-Łódź", lidera branży budownictwa mostowego
Wdrożenie IFS Applications w firmie Mosty-Łódź jest unikalnym doświadczeniem zarówno dla firmy IFS, jak i dla tego przedsiębiorstwa. Było to jedno z pierwszych tego typu wdrożeń w sektorze konstrukcyjno- budowlanym, gdzie po raz pierwszy zaprojektowano i uruchomiono zintegrowany system klasy ERP, realizujący niezwykle szeroką funkcjonalność, zwłaszcza w sferze projektowej.

IFS Applications wspiera skomplikowane projekty Mostostalu Zabrze Holding

System IFS Applications™ wspiera działalność przedsiębiorstwa w zakresie: finansów (w tym kontroling, planowanie i analizy), dystrybucji (zakupy, magazyn, sprzedaż), produkcji, zarządzania projektami, gospodarki remontowej (w tym obsługa gwarancji i reklamacji), zarządzania dokumentacją, zarządzania relacjami z klientami oraz zasobami ludzkimi i płacami.

ELEKTROTIM S.A. wdrożył XPLUS Construction Management

ELEKTROTIM S.A. wdrożył opracowane przez XPLUS kompleksowe rozwiązanie dla branży budowlanej XPLUS Construction Management oparty o system Microsoft® Dynamics AX.

Kompleksowe rozwiązanie dla branży budowlanej w UNIBEP S.A.

System Dynamics AX firmy Microsoft w firmie UNIBEP z branży budowlanej

Budownictwo i informatyka to dziedziny, które rzadko się spotykają. Gdy już jednak się odnajdą, efekty mogą być naprawdę zaskakujące. Najnowszym przykładem niezwykłości takiego połączenia jest firma UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego, jeden z największych na polskim rynku generalnych wykonawców inwestycji w budownictwie mieszkaniowym stale poszerzający swoją działalność o kolejne obszary budownictwa przemysłowego.