Case Study

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

ELESTER-PKP USPRAWNIA DZIAŁALNOŚĆ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS 9

System IFS Applications™ 9 usprawnia zarządzanie złożonymi projektami w firmie ELESTER-PKP — jednego z czołowych na polskim rynku producentów systemów automatyki elektroenergetyki transportu szynowego.

Millward Brown. Efektywność w obszarze operacyjnym oznacza wzrost rentowności.

Wdrożenie systemy Deltek Maconomy w Millward Brown pozwoliło na konsolidację w ramach jednego rozwiązania 30-tu oddzielnych systemów używanych wcześniej dla obsługi poszczególnych obszarów działalności firmy, takich jak księgowość czy zarządzanie projektami.

enova365 w chmurze wybrana przez wel.com mobile

Usprawnienie procesów obsługi handlowej  

wel.com mobile to wirtualny operator sieci komórkowej, dystrybutor zaawansowanych urządzeń do mobilnego internetu, a także dystrybutor akcesoriów do smartfonów i tabletów, prowadzący również sprzedaż detaliczną. Firma działa w oparciu o sieć sklepów. Bardzo duże zróżnicowanie asortymentu wymaga sprawnej współpracy i wymiany danych pomiędzy poszczególnymi placówkami handlowymi.

Integracja sklepu internetowego Caterina z System ERP ODL z wykorzystaniem inteligentnego Algorytmu ODL do kompletacji zamówień

WYZWANIA  

W związku z rozwojem firmy i chęcią dotarcia do szerszego grona odbiorców firma otworzyła sklep internetowy, w którym zaczęła oferować  asortyment, analogiczny temu ze sklepów stacjonarnych.

Dodatkowo firma nie chciała utrzymywać dedykowanego stanu magazynowego dla potencjalnej sprzedaży w Internecie.


Wdrożenie Qualiac’a w firmie Cegedim – sposób na efektywnie odmłodzenie systemu IT

Cegedim to przykład przedsiębiorstwa, które swoje systemy IT zaczęło budować jeszcze w epoce wielkich systemów mainframe. Firma powstała w 1969 roku i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnego oprogramowania, baz danych, narzędzi technologicznych oraz świadczeniu usług związanych między innymi z zarządzaniem przepływem danych.

Oferta firmy Cegedim skierowana jest głównie do sektora opieki zdrowotnej, laboratoriów badawczych, przedsiębiorstw prowadzących badania w dziedzinie nauk przyrodniczych, służby zdrowia oraz firm ubezpieczeniowych. Obecnie francuska spółka zatrudnia 8100 osób w ponad 80 krajach i posiada łącznie 60 filii rozrzuconych po całym świecie. Firma jest również notowana na giełdzie (Euronext Paris) i w 2012 roku mogła pochwalić się przychodami wynoszącymi 922 milionów euro.