Rejestracja na webinarium

Zapytanie ofertowe - wzór do pobrania

Chcesz zaprosić dostawców IT do składania ofert.  

Co powinno zawierać zapytanie? 

Jak je skonstruować? 

Od Twojego zapytania zależy jakość ofert, a co za tym idzie jakość procesu wyboru. Dlatego ta faza jest bardzo istotna. Warto poświęcić jej dużo uwagi. Dla ułatwienia przygotowaliśmy wzór zapytania ofertowego. Jeśli jesteś zarejestrowany w serwisie decyzje-IT.pl możesz go pobrać za darmo.


Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

Zapytanie ofertowe - wzór do pobrania

Chcesz zaprosić dostawców IT do składania ofert.  

Co powinno zawierać zapytanie? 

Jak je skonstruować? 

Od Twojego zapytania zależy jakość ofert, a co za tym idzie jakość procesu wyboru. Dlatego ta faza jest bardzo istotna. Warto poświęcić jej dużo uwagi. Dla ułatwienia przygotowaliśmy wzór zapytania ofertowego. Jeśli jesteś zarejestrowany w serwisie decyzje-IT.pl możesz go pobrać za darmo.Pobierz bezpłatnie wzór zapytania ofertowego. Sprawdź jakie to proste: pobierz, wypełnij i wyślij do dostawców rozwiązań IT!

Zapytanie ofertowe RFP (ang. Request For Proposal) to dokument kierowany do dostawców rozwiązań informatycznych, mający na celu zaproszenie dostawców IT do wzięcia udziału w procesie składania ofert (postępowaniu ofertowym). To dokument mający na celu pozyskanie oferty handlowej od dostawcy rozwiązań IT, na dostarczenie konkretnego produktu lub usługi. W przypadku ofert składanych na mocy ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zapytanie ofertowe składane jest w formie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ)./content/files/3/3/869d0d1d4ac9f8cdf495c5d371cbd459902c9103.jpg_t_main.jpg

Redakcja decyzje-IT.pl

Misją serwisu jest wspieranie decydentów i wszystkich innych osób uczestniczących w usprawnianiu zarządzania przedsiębiorstwem lub organizacją z wykorzystaniem technologii informatycznych w podejmowanych przez nich decyzjach w obszarze IT.