Rejestracja na webinarium

Nagranie z webinarium pt. licencje i prawa autorskie we wdrożeniach systemów informatycznych

Pobierz bezpłatnie nagranie z webinarium. Posłuchaj i zobacz. To nie zabierze ci dużo czasu! Być może treści, które usłyszysz i zobaczysz będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych i współpracy z dostawcą lub dostawcami rozwiązań informatycznych. 

Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

Nagranie z webinarium pt. licencje i prawa autorskie we wdrożeniach systemów informatycznych

Pobierz bezpłatnie nagranie z webinarium. Posłuchaj i zobacz. To nie zabierze ci dużo czasu! Być może treści, które usłyszysz i zobaczysz będą dla Ciebie inspiracją do usprawnień organizacyjnych i współpracy z dostawcą lub dostawcami rozwiązań informatycznych. Celem nagrania webinarium było zaprezentowanie czytelnikom naszego serwisu mechanizmów stosowania różnych modeli licencjonowania systemów IT, praw autorskich do oprogramowania oraz konsekwencji prawnych dla organizacji. Zaproszony przez redakcję serwisu decyzje-IT.pl Radca Prawny specjalizujący się w prawnych aspektach umów na nabycie i wdrożenie rozwiązań IT przybliża i wyjaśnia, jakie są typy licencji na oprogramowanie, do jakich praw autorskich ma prawo organizacja a do jakich dostawca, jaki mają one wpływ na współpracę z dostawcą IT oraz jakie konsekwencje prawne i merytoryczne mają aspekty licencji i praw autorskich dla współpracy i rozliczeń finansowych z dostawcami IT. Nagranie zawiera wiele interesujących informacji, przykładów i doświadczeń z oceny prawnej i merytorycznej umów z dostawcami IT oraz bezpośrednich negocjacji warunków umowy IT. 

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem w strefie pobrania. Zarejestruj się i pobierz za darmo.

STREFA POBRANIA - LICENCJE I PRAWA AUTORSKIE
/content/files/3/3/869d0d1d4ac9f8cdf495c5d371cbd459902c9103.jpg_t_main.jpg

Redakcja decyzje-IT.pl

Misją serwisu jest wspieranie decydentów i wszystkich innych osób uczestniczących w usprawnianiu zarządzania przedsiębiorstwem lub organizacją z wykorzystaniem technologii informatycznych w podejmowanych przez nich decyzjach w obszarze IT.