Artykuły

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

CYFROWA TRANSFORMACJA UTC CCS MANUFACTURING POLSKA Z IFS APPLICATIONS

UTC CCS Manufacturing Polska jest czołowym producentem gaśnic i systemów przeciwpożarowych na rynku europejskim. Firma produkuje rocznie ponad 2,5 mln przenośnych gaśnic, które są eksportowane do kilkudziesięciu krajów. Wdrożenie systemu IFS Applications 9, które pomogło zwiększyć efektywność we wszystkich najważniejszych obszarach działalności przedsiębiorstwa, jest istotnym elementem cyfrowej transformacji firmy.

RODO, mechanizm split payment, e-składka ZUS, zmiany w deklaracjach PIT i inne – eksperci enova365 analizują zmiany w przepisach 2018!

2018 rok przynosi wszystkim przedsiębiorcom liczne nowe regulacje. Nadchodzące zmiany w prawie gospodarczym i nie tylko dotykają każdego wymiaru prowadzenia biznesu – RODO, mechanizm split payment, JPK dla mikro przedsiębiorców, zmiany w  deklaracjach PIT czy e-paragony to tylko niektóre z nich! Specjaliści w dziedzinie kadr płac, księgowości, handlu i ochrony danych osobowych enova365 przygotowali praktyczne opracowanie tych zmian wraz z eksperckim komentarzem.

OD GLOBALNEGO DOSTAWCY DO KONSULTANTA ORGANIZACJI PRZESTRZENI BIUROWEJ

O tym, jak producent krzeseł biurowych przekształcił się w eksperta w doradztwie

oraz tworzeniu efektywnych przestrzeni biurowych, opowiada KAROLINA MANIKOWSKA,

Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy w Grupie Nowy Styl.

Six sigma w systemie MES

Six sigma to powszechnie stosowana metoda zarządzania jakością i jeden z filarów lean management. Stosowanie koncepcji six sigma w zakładzie produkcyjnym, oznacza dążenie do ograniczenia liczby defektów w wytwarzanych artykułach, do poziomu 3,4 na milion egzemplarzy.

HR Automation – w jakich zadaniach może wesprzeć nas nowoczesny system kadrowy

Działy kadr w małychi dużych firmach są odpowiedzialne za wykonanie bardzo wielu obowiązków. Obecnie coraz więcej firm korzysta z oprogramowania ERP, które pomaga managerom HR w organizacji czasu pracy i optymalizacji zadań. 

Praca działów związanych z zasobami ludzkimi, opiera się w dużym stopniu na dokumentach. Dlatego specjaliści coraz częściej polegają na automatyzacji. W efekcie czas przepływu informacji jest szybszy, a koszty znacznie mniejsze.