Artykuły

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKT TO TYLKO JEDEN Z ELEMENTÓW NASZEJ STRATEGII - Wywiad z dyrektorem VOIGT Jackiem Grynickim

O rozwoju firmy, działalności serwisowej oraz o korzyściach z wdrożenia systemu IFS Applications rozmawiamy z JACKIEM GRYNICKIM, dyrektorem zarządzającym i prokurentem w PPUH Voigt Sp. z o.o.

Voigt obchodził w ubiegłym roku swoje 25-lecie. Jak w tym czasie rozwijała się działalność przedsiębiorstwa?

Działalność naszej firmy w 90% dotyczy rynku krajowego, ale rozwijamy się również na rynkach zagranicznych. Głównym odbiorcą produktów Voigt są Niemcy, jesteśmy też obecni w wielu krajach Europy. Od niedawna naszym nowym rynkiem jest Szkocja.

PAULA FISH - PRZEDSIĘBIORSTWO Z BRANŻY PRZETWÓRSTWA RYB - OPTYMALIZUJE PROCESY I ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS

Paula Fish jest obecna na polskim rynku od roku 1998. Początkowo - pod nazwą Paula Trans - koncentrowała swoją działalność na międzynarodowym transporcie chłodniczym. Obecnie spółka dysponuje własnymi zakładami przetwórczymi, wyposażonymi w nowoczesne chłodnie i komory zamrażania. Dzięki temu kontroluje pełny proces produkcyjny: od dostawy surowca, poprzez jego przetwarzanie, aż po magazynowanie, sprzedaż mrożonek i transport na rynek krajowy  irynki europejskie. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa wspiera system IFS Applications, zapewniając optymalizację procesów operacyjnych i zwiększenie efektywności działań.


Znaczenie zarządzania majątkiem wciąż rośnie

Systemy EAM stają się coraz ważniejszym składnikiem struktury systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Dzięki nim można podejmować racjonalne decyzje o stanie i poziomie kosztów ponoszonych na utrzymanie i rozwój składników majątku.


Analiza danych. Od tego wszystko się zaczyna.

Firmy coraz powszechniej korzystają z analizy danych i rozwiązań klasy big data, aby wyprzedzić konkurencję, czy też tworzyć nowe modele biznesowe. Umiejętność pozyskiwania właściwych informacji z dużych zbiorów danych to podstawa przewagi konkurencyjnej we współczesnej gospodarce. Efektywna analiza danych jest procesem wieloetapowym rozpoczynającym się obserwacją, po której następuje interpretacja faktów i dopiero zastosowanie. Wszystko po to, aby znajdować przydatne informacje, sugerować wnioski oraz wspierać proces podejmowania trafnych decyzji.

Cloud computing, cz. V: Bilans korzyści i problemów związanych z migracją do chmury

W 2012 roku YouGov przeanalizowała opinie stu członków kadry zarządzającej przedsiębiorstw z USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Indii. Rezygnacja z wdrożenia CC postrzegana była przez nich jako źródło wielu potencjalnych strat. Z badań wynika, że obecnie wykorzystanie technologii CC w biznesie postrzegane jest przez kadry zarządzające za bardzo korzystne, praktycznie konieczne nieodzowne rozwiązanie.