Artykuły

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Cloud computing, część II: Czym kierować się przy wyborze dostawcy?

Decydując się na korzystanie z chmury, musisz liczyć się z tym, że powierzasz swojemu dostawcy usług CC odpowiedzialność za istotne dla Twojej firmy aplikacje, rozwiązania i dane. Od płynnej i bezawaryjnej obsługi z jego strony zależy nie tylko efektywność, ale często również bezpieczeństwo przedsiębiorstwa. Wybór dostawcy powinien być zatem krokiem dobrze przemyślanym. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek, pomocnych przy przenoszeniu całości lub części zasobów firmy do chmury.

Jak nowoczesne rozwiązania ERP wspierają reshoring produkcji

We współczesnej, szybko zmieniającej się gospodarce światowej producenci muszą zmagać się z wieloma czynnikami wpływającymi na rentowność ich przedsiębiorstwa. Lokalizacja działalności przemysłowej jest jedną z najbardziej podstawowych, strategicznych decyzji. Producenci podejmują wysiłki, by zapanować nad kosztami produkcji często przenosząc swoją działalność do innych krajów, w których koszty pracy są niższe. Powoduje to jednak niechęć konsumentów, do których docierają negatywne informacje o złych warunkach pracy w niektórych krajach rozwijających się. 

ERP | Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa

Wymagania funkcjonalne wobec systemów ERP. 

TO PROSTE! 

Pobierz. 

Wypełnij. 

Wyślij do dostawców ERP. 

Spis ponad 3000 funkcji, bez których trudno o skuteczny wybór i wdrożenie ERP. 

Jak Infor CloudSuite Food & Beverage pomaga producentom przygotować się do zgodności z przepisami COOL i do wycofywania produktów?

Wspomaganie powtarzalnego przygotowywania żywnośœci wysokiej jakośœci Realizacja obowiązku podawania na etykietach kraju pochodzenia (Country of Origin Labeling - COOL) i innych przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywnoœści staje się coraz bardziej złożona. Urzędy państwowe i duże sieci handlowe wprowadzają coraz bardziej rygorystyczne uregulowania i wymagają podawania coraz bardziej szczegółowych informacji.

Szybsze i lepsze migracje – Migration Cockpit 2.0 – historia sukcesu

Krótka historia narzędzia, które powstało jako poboczny projekt, a stało się samodzielnym, unikalnym produktem i pozwoliło wykonać mnóstwo udanych procesów migracyjnych. Mowa o Migration Cockpit 2.0. czyli narzędziu służącym do bezproblemowego migrowania danych klientów pomiędzy środowiskami pracy.