Artykuły

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKT TO TYLKO JEDEN Z ELEMENTÓW NASZEJ STRATEGII - Wywiad z dyrektorem VOIGT Jackiem Grynickim

O rozwoju firmy, działalności serwisowej oraz o korzyściach z wdrożenia systemu IFS Applications rozmawiamy z JACKIEM GRYNICKIM, dyrektorem zarządzającym i prokurentem w PPUH Voigt Sp. z o.o.

Voigt obchodził w ubiegłym roku swoje 25-lecie. Jak w tym czasie rozwijała się działalność przedsiębiorstwa?

Działalność naszej firmy w 90% dotyczy rynku krajowego, ale rozwijamy się również na rynkach zagranicznych. Głównym odbiorcą produktów Voigt są Niemcy, jesteśmy też obecni w wielu krajach Europy. Od niedawna naszym nowym rynkiem jest Szkocja.

Znaczenie zarządzania majątkiem wciąż rośnie

Systemy EAM stają się coraz ważniejszym składnikiem struktury systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Dzięki nim można podejmować racjonalne decyzje o stanie i poziomie kosztów ponoszonych na utrzymanie i rozwój składników majątku.


Analiza danych. Od tego wszystko się zaczyna.

Firmy coraz powszechniej korzystają z analizy danych i rozwiązań klasy big data, aby wyprzedzić konkurencję, czy też tworzyć nowe modele biznesowe. Umiejętność pozyskiwania właściwych informacji z dużych zbiorów danych to podstawa przewagi konkurencyjnej we współczesnej gospodarce. Efektywna analiza danych jest procesem wieloetapowym rozpoczynającym się obserwacją, po której następuje interpretacja faktów i dopiero zastosowanie. Wszystko po to, aby znajdować przydatne informacje, sugerować wnioski oraz wspierać proces podejmowania trafnych decyzji.

Cloud computing, cz. V: Bilans korzyści i problemów związanych z migracją do chmury

W 2012 roku YouGov przeanalizowała opinie stu członków kadry zarządzającej przedsiębiorstw z USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Indii. Rezygnacja z wdrożenia CC postrzegana była przez nich jako źródło wielu potencjalnych strat. Z badań wynika, że obecnie wykorzystanie technologii CC w biznesie postrzegane jest przez kadry zarządzające za bardzo korzystne, praktycznie konieczne nieodzowne rozwiązanie. 

Poradnik inwestora ERP do pobrania

Wybierasz system ERP? Zastanawiasz się... na co zwrócić uwagę? jak się do tego zabrać? od czego zacząć? co jest ważne?