Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Polskie przedsiębiorstwo wodociągowe OPWiK zwiększa efektywność i redukuje koszty dzięki aktualizacji systemu do wersji IFS Applications 9

Kompleksowe rozwiązanie firmy IFS umożliwia efektywne zarządzanie infrastrukturą wodno-kanalizacyjną, zarządzanie awariami  i działaniami serwisowymi

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (OPWiK), przeprowadziło aktualizację swojego system ERP do wersji IFS Applications™ 9 we współpracy z firmą InfoConsulting — jednym z partnerów firmy IFS w Polsce.

ONE Nordic wybiera system IFS Applications w chmurze w celu zwiększenia efektywności operacyjnej

Rozwiązanie ERP firmy IFS ułatwi wesprze ponad 1000 pracowników ONE Nordic

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, informuje, że firma ONE Nordic, jeden z wiodących szwedzkich usługodawców w sektorze energetyki, wybrała IFS Applications™, w celu optymalizacji działań w obszarze obsługi technicznej, remontów i usług kontraktowych.

RODO - jakie zmiany przyniesie?

RODO (GDPR) to unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych,które wejdzie w życie 25 maja 2018 r. w krajach wspólnoty. Do tego czasu wszystkie podmioty przetwarzające dane będą musiały dostosować się do nowych wytycznych. W przeciwnym razie, spodziewać mogą się poważnych kar. Informacji na temat nowych przepisów nie brakuje. My postanowiliśmy skupić się na aspektach najistotniejszych z perspektywy naszych Klientów. W poniższym tekście przeczytacie o tym, co wchodzące w życie zmiany oznaczają dla firm korzystających z rozwiązań informatycznych oraz jakie działania podejmujemy jako dostawca oprogramowania, aby zapewnić naszym Klientom zgodność z RODO.

Østfold Energi aktualizuje pakiet IFS Applications w celu wsparcia obsługi swojej krytycznej infrastruktury

Rozwiązanie  IFS pomaga skandynawskiej firmie energetycznej usprawnić predykcyjną  obsługę techniczną oraz zdigitalizować procesy biznesowe 

Firma IFS, globalny dostawca aplikacji korporacyjnych, informuje, że norweska firma Østfold Energi zdecydowała się na aktualizację systemu IFS Applications™ do najnowszej wersji. Wdrożenie rozpocznie się na wiosnę 2018, a nowe rozwiązanie będzie w pełni funkcjonalne w czwartym kwartale tego roku. Firma jest operatorem dziesięciu elektrowni wodnych, dwóch farm wiatrowych i sześciu elektrociepłowni.

Wiodący w Turcji producent wyrobów ze stali wybiera IFS Applications w ramach cyfrowej transformacji

TATMETAL będzie zarządzać kluczowymi procesami biznesowymi przy użyciu systemu IFS Applications 9

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TATMETAL, jeden z czołowych tureckich producentów wyrobów ze stali walcowanej, wybiera system IFS Applications™ 9 w ramach programu cyfrowej transformacji.