Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Firma IFS wyposaży techników serwisowych w platformę rzeczywistości mieszanej za pomocą okularów Microsoft HoloLens

Projekt koncepcyjny stawia na wykorzystanie rzeczywistości mieszanej, by jeszcze efektywniej wykorzystywać dane z systemu IFS Applications™ za pomocą nakładki holograficznej

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała o rozpoczęciu nowego projektu koncepcyjnego opracowywanego przez dział badawczo-rozwojowy IFS Labs. Celem projektu jest rozpoczęcie nowej ery zarządzania serwisem w terenie.  


W.B. Chambers rozwija swoją działalność na brytyjskim rynku owoców dzięki IFS Applications 9

Kompletne rozwiązanie usprawnia procesy biznesowe w całym łańcuchu dostaw

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma W.B. Chambers, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją owoców, wdraża system IFS Applications™ 9. Pozwoli on zautomatyzować i monitorować procesy związane z intensywnym rozwojem działalności przedsiębiorstwa.


Legendarny Melex ma plan. Firma inwestuje w nową halę produkcyjną i system wpierający zarządzanie produkcją.

Mielecki producent pojazdów elektrycznych liczy na zamówienia zagraniczne i chce zwiększyć produkcję. Ma w tym pomóc inwestycja w system ERP Impuls EVO, który będzie wspierał zarządzanie przedsiębiorstwem i kontrolował produkcję na nowo wybudowanej hali produkcyjnej o powierzchni 6,3 tys. m2. 

Melex to firma o międzynarodowym zasięgu, a produkowane przez nią pojazdy zyskały już miano kultowych. Założone w latach 70-tych przedsiębiorstwo oferuje obecnie ponad 100 modeli z kategorii pojazdów bagażowych, pasażerskich i specjalnych, a kolejne planowane modele elektrycznych pojazdów miejskich mają stać się najnowocześniejszymi w tym segmencie rynku. W ich produkcji ma pomóc zaawansowane oprogramowanie produkcyjne oraz nowoczesna hala produkcyjna.

Przedsiębiorco, czekają na Ciebie pieniądze ze środków unijnych na nowoczesne systemy IT

W czerwcu br. ruszyła strona http://www.funduszeunijne.macrologic.pl/ poświęcona możliwościom uzyskania dofinansowania funduszy z Unii Europejskiej na zakup nowoczesnych systemów ERP. Można tam znaleźć praktyczne wskazówki, jak obiegać się o dofinansowanie unijne, ale także zweryfikować, kiedy należy złożyć wniosek o dofinansowanie. W każdym województwie wnioski są przyjmowane w innym terminie. Najbliższy nabór rusza już w trzecim kwartale br. dla województwa świętokrzyskiego. Firmy z tego regionu mogą uzyskać więcej informacji na temat pozyskania dofinansowania na nowoczesne systemy informatyczne podczas śniadania organizowanego przez Macrologic. A gra jest warta świeczki, bo dotacje UE na lata 2014-2020 są zdecydowanie wyższe niż te z lat ubiegłych. 

itelligence pionierem innowacyjnych rozwiązań w chmurze SAP

itelligence AG, jedna z najbardziej utytułowanych na świecie firm konsultingowych specjalizujących się w oprogramowaniu SAP® po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano czołowego partnera SAP, ogłaszając dzisiaj otwarcie globalnej Cloud Factory. Cloud Factory oferuje ujednoliconą metodologię wdrażania rozwiązań ERP w chmurze wraz z portfolio opartym na dobrze znanych rozwiązaniach: SAP Business ByDesign® oraz SAP S/4HANA® Cloud. SAP S/4HANA Cloud to pakiet oprogramowania ERP w chmurze nowej generacji firmy SAP, który umożliwia przechowywania danych transakcyjnych i analitycznych w jednym systemie, dzięki czemu użytkownicy otrzymują analizę danych w czasie rzeczywistym.