Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Zarządzanie dokumentacją w PDM?

Zarządzanie dokumentami jest jednym z ważniejszych elementów dla działalności firmy. Jakie są zalety z prowadzenia dokumentacji w systemie informatycznym? Na pewno dostęp do dokumentów z każdego miejsca, przypisanie dokumentu do odpowiednich klientów, projektów, zadań, pracowników, bezpieczeństwo i kontrola dostępu, wyszukiwanie, wersjonowanie czy zatwierdzanie.

Dlaczego więc wybrać PDM? 

Firma IFS wprowadza oprogramowanie do zarządzania serwisem w terenie korzystające z internetu rzeczy

Nowa wersja rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie oferuje wbudowany komponent IFS IoT Business Connector™ i zapewnia jeszcze większy komfort pracy — to najbardziej kompletne rozwiązanie do obsługi klienta w terenie

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje o głównych aktualizacjach rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie.


iScala 3.1 już dostępna! Zobacz rewolucyjne zmiany w nowej wersji systemu!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nowa - wyczekiwana przez nas - wersja systemu iScala już jest dostępna. Twórcy postawili nacisk na mobilność i nowoczesność systemu, a nowy, intuicyjny interfejs zdecydowanie zwiększa wygodę i ułatwia korzystanie z systemu.

Fakro usprawnia utrzymanie ruchu z systemem Queris CMMS

Polski producent okien dachowych z Nowego Sącza, będący światowym wiceliderem w tej branży, zdecydował się na wdrożenie w swoim zakładzie programu dla służb utrzymania ruchu. System dostarczony przez Queris ma zapewnić usprawnienie procesów UR i jeszcze lepsze gospodarowanie produkcyjnymi zasobami.

IFS Applications zwiększa dynamikę ekspansji rynkowej trzech czołowych producentów ze Sri Lanki

Firmy Cable Solutions Lanka, Prime Packaging Lanka i Quality Floors Lanka Ltd zwiększą swoją konkurencyjność dzięki systemowi IFS Applications

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że trzy siostrzane firmy produkcyjne ze Sri Lanki — Cable Solutions Lanka, Prime Packaging Lanka oraz Quality Floors Lanka Ltd — zadecydowały o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 jako korporacyjnego systemu do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).