Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Trend Micro liderem rankingu Gartnera w obszarze ochrony punktów końcowych

Warszawa, 13 marca 2017 r. – Trend Micro, globalny lider w dziedzinie cyberzabezpieczeń, znalazł się w najwyższym punkcie segmentu liderów w raporcie Gartnera 2017 Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms (EPP)  („Magiczny Kwadrant w dziedzinie platform zabezpieczających punkty końcowe 2017”). Trend Micro otrzymało wyróżnienie za kompletność wizji i zdolność do jej realizacji – firma jest wymieniana w raportach firmy Gartner wśród liderów sektora zabezpieczeń punktów końcowych i serwerów dla przedsiębiorstw od roku 2002.

Operator lotnisk — firma Avinor — zwiększa inwestycję w system IFS Applications

Elastyczna architektura i intuicyjny interfejs użytkownika systemu IFS Applications 9 wesprą pracę 4000 pracowników firmy Avinor obsługujących 46 norweskich lotnisk cywilnych

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że państwowe przedsiębiorstwo Avinor podjęło decyzję o aktualizacji systemu IFS Applications™ w celu zapewnienia jego użytkownikom przyjaznej i elastycznej platformy stanowiącej dobrą bazę dla procesu digitalizacji danych.


Konferencja „Microsoft Dynamics 365 – cyfrowa ewolucja Twojej organizacji”


Serdecznie zapraszamy na konferencję „Microsoft Dynamics 365 – cyfrowa ewolucja Twojej organizacji”, która odbędzie się w dniu 16 marca 2017 r. o godzinie 9:00 w Hotelu Nadmorskim w Gdyni. 

Firma Byggmax wdraża system IFS Applications 9 w celu wsparcia rozwoju działalności

Firma Byggmax, wiodący detaliczny sprzedawca produktów do majsterkowania i materiałów budowlanych, aktualizuje system do wersji IFS Applications 9 — będzie z niego korzystać 500 użytkowników pracujących w około 130 sklepach w trzech krajach

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Byggmax zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 i rozszerzeniu jego funkcjonalności wspierającej kluczowe procesy biznesowe — takie jak zakupy, finanse, magazynowanie, łańcuch dostaw i handel elektroniczny.ABM Greiffenberger stawia na PSIwms, by zwiększyć wydajność procesów logistycznych

Firma ABM Greiffenberger Polska z siedzibą w Lublinie, specjalizująca się w produkcji elektrycznych silników i systemów napędowych, zleciła firmie PSI wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms.

ABM Greiffenberger jest częścią międzynarodowego koncernu senata Group. W swoich fabrykach rocznie produkuje ok. 300 tys. silników i napędów m.in. do techniki grzewczej, techniki magazynowej, wózków widłowych, samochodów elektrycznych i turbin wiatrowych. Zakład w Lublinie istnieje od 2013r, miesięcznie produkuje ok. 13 000 napędów, różnych typów.