Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Calidus – firma z sektora lotnictwa i obrony – wybiera system IFS Applications do wsparcia swojej działalności

System IFS Applications będzie wspierać finanse, kadry, łańcuch dostaw oraz zarządzanie projektami i dokumentami 

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Calidus z sektora lotnictwa i obrony będzie kierować kluczowymi procesami i projektami produkcyjnymi przy użyciu systemu IFS Applications™. Firma ma siedzibę w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozwiązanie firmy IFS będzie obejmować moduły do obsługi finansów, działu kadr, łańcucha dostaw oraz zarządzania projektami i dokumentacją. Z jego pomocą firma Calidus będzie zarządzać wszystkimi kluczowymi projektami, w tym również produkcją nowych lekkich myśliwców B-250 prezentowanych na targach Dubai Airshow w dniach 12–16 listopada.

Paged Sklejka wybrał Queris CMMS do wsparcia swojego utrzymania ruchu

Polski producent sklejek i wyrobów drewnianych należący do Grupy Paged uruchomił w swoich trzech zakładach produkcyjnych nowy system CMMS wspierający procesy utrzymania ruchu. Rozwiązanie mające zmniejszyć liczbę awarii oraz usprawnić przepływ informacji dostarczyła firma Queris.

Licencja i wdrożenie Dynamics 365 for Sales z upustem 50% - promocja EIP i Microsoft

Teraz masz wyjątkową okazję na zakup licencji modułu Dynamics 365 for Sales z 50% zniżką! Oferta promocyjna Microsoft trwa do 31.12.2017 i obejmuje pakiet do 25 użytkowników. Dodatkowo EIP Sp. z o.o., Partner Roku Microsoft FY 2017 oferuje do zakupu licencji w promocyjnej cenie, 50% upust na kompleksowe usługi wdrożeniowe, które obejmują konfigurację procesów sprzedażowych, migrację bazy klientów czy szkolenia pracowników.

Genesys obserwuje rosnący poziom migracji firm z zamkniętych, zastrzeżonych rozwiązań obsługi klienta do systemów typu omnichannel

SANFRANCISCO17 listopada 2017 r. —Genesys® (www.genesys.com/pl), globalny lider w dziedzinie kompleksowej, wielokanałowej obsługi klienta, rozwiązań contact center optymalizacji procesów biznesowych ogłosił, że w 2017 r. blisko 250 firm wymieniło swoje systemy contact center od dostawców takich jak Avaya, Cisco i innych na platformę Genesys Customer Experience.

15 lat od pierwszego logowania do enova365

W listopadzie 2002 roku na rynku pojawił się system enova - pierwsze rozwiązanie ERP produkowane przez krakowską firmę Soneta. Z okazji 15-lecia producent wystosował podziękowania i pakiet upominków dla150 Klientów. Powstała również jubileuszowa animacja, prezentująca najważniejsze fakty o enova365.