Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Genesys integruje wielokanałową platformę obsługi klienta z Microsoft Office 365

Firma Genesys® (www.genesys.com/pl), globalny lider w dziedzinie kompleksowej, wielokanałowej obsługi klienta, rozwiązań contact center i optymalizacji procesów biznesowych, zintegrowała swoją czołową Platformę Customer Experience z oprogramowaniem Microsoft Office 365. Ta integracja, w połączeniu z obsługą narzędzia Skype for Business Server, umożliwi klientom zwiększenie zwrotu z inwestycji z projektów wdrożeń w chmurze, równocześnie wspierając łatwiejszą migrację do technologii chmurowych.

Wyzwania firm projektujących obwody drukowane

Czym są obwody drukowane?

Obwody drukowane to  płytki z połączeniami elektrycznymi i punktami lutowniczymi, przeznaczonymi do montażu podzespołów elektronicznych.

Podczas ich projektowania niezwykle ważne jest odwzorowanie parametrów technicznych dostarczonych projektów i  zachowanie zgodności z dokumentacją techniczną. Skomplikowanie produkcji płytek drukowanych zależne jest od: ilości warstw laminatu, rodzaju materiału, wprowadzenia dodatkowych elementów na płytce, jak też stopnia skomplikowania obwodu.


IFS umacnia pozycję w dziedzinie zarządzania serwisem poprzez nabycie firmy WorkWave

IFS może teraz oferować wiodące na świecie oprogramowanie do zarządzania serwisem wszystkim przedsiębiorstwom bez względu na ich wielkość, stopień skomplikowania działalności, model biznesowy czy położenie geograficzne

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje o podpisaniu umowy nabycia firmy WorkWave LLC. WorkWave jest czołowym dostawcą skalowalnych, opartych na chmurze rozwiązań typu SaaS (Software as a Service; oprogramowanie jako usługa) wykorzystywanych w branży usług serwisowych świadczonych w terenie, dystrybucji na ostatnim etapie dostawy oraz logistyce. WorkWave obsługuje głównie małe i średnie firmy serwisowe, a w szczególności przedsiębiorstwa zajmujące się dezynsekcją, pielęgnacją trawników i ogródków, sprzątaniem i usługami ochroniarskimi, ogrzewaniem/wentylacją/klimatyzacją, kanalizacją i zasilaniem oraz transportem.


Mobilność sprzyja pracownikom sektora MŚP

Z badań Ipsos MORI przeprowadzonych na zlecenie Microsoft wynika, że 1/3 pracowników w polskim małym i średnim biznesie nadal najchętniej komunikuje się z klientami w trakcie bezpośrednich spotkań. Przedstawiciele europejskich firm wybierają częściej interakcję za pośrednictwem e-maila, do czego przyznaje się 34 proc. respondentów. Jednocześnie 14 proc. polskich pracowników przyznało, że kończy swoje codzienne zadania firmowe podczas podróży samochodem czy w domu (18 proc. wskazań). Statystyki wyraźnie pokazują, że praca w terenie z różnych miejsc staje się standardem, który wymaga odpowiednich narzędzi do komunikacji i współpracy.

Firma IFS przedstawia głównego prelegenta i moderatora IFS World Conference 2018

Wiceprezes firmy Gartner Darryl C. Plummer będzie głównym prelegentem, a Amy McWhirter moderatorem konferencji (MC)

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, przedstawia głównego prelegenta i moderatora konferencji IFS World Conference, która odbędzie się w Atlancie, w stanie Georgia, w dniach 1–3 maja 2018 roku.