Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

IFS obchodzi 25 lat działalności w Polsce

Po 25 latach obecności na polskim rynku firma IFS jest jednym z krajowych liderów w dziedzinie oprogramowania dla przedsiębiorstw z wielu branż, a z systemu IFS Applications™  korzysta ponad 52 000 użytkowników końcowych z polskich firm.

Polski oddział firmy IFS rozpoczął działalność w maju 1992 roku. Jego pierwszym klientem była Elektrownia Łaziska (teraz pod nazwą TAURON Wytwarzanie SA). W kolejnych latach baza klientów IFS szybko się poszerzała o firmy z różnych branż, w tym z sektora energetyki i użyteczności publicznej, produkcji przemysłowej i sektora konstrukcyjno-budowlanego. Obecnie baza klientów IFS w Polsce obejmuje ponad 250 firm, a liczba użytkowników systemu IFS Applications przekracza 52 000. Według raportu IDC – Poland Enterprise Application Software Market 2016–2020 Forecast and 2015 Vendor Shares, firma IFS zajmowała trzecie miejsce wśród zagranicznych dostawców systemów ERP w Polsce w 2015 roku. Pod względem liczby użytkowanych licencji oprogramowania ERP przeznaczonego dla dużych przedsiębiorstw IFS zajmuje drugą pozycję na polskim rynku (źródło: DiS).

Genesys po raz dziewiąty z rzędu zostaje liderem w raporcie Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, Worldwide

Najwyższa pozycja pod względem kompletności wizji oraz zdolności do jej realizacji 


SAN FRANCISCO  23 maja 2017 — Genesys® (www.genesys.com/pl), globalny lider w dziedzinie kompleksowej, wielokanałowej obsługi klienta, rozwiązań contact center i optymalizacji procesów biznesowych, zajął pozycję lidera w najnowszym raporcie Gartnera 2017 Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, Worldwide. Firma dziewiąty raz z rzędu prześcignęła wszystkich konkurentów pod względem „kompletności wizji” oraz po raz pierwszy osiągnęła pierwsze miejsce w zakresie „zdolności do jej realizacji”.

System Infor M3 upiększa Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris wzmacnia strategię rozwoju w 2017 – firma wdrożyła zaktualizowaną wersję oprogramowania Infor M3 do szybkiego i niezawodnego obiegu informacji

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż i przeznaczonych m.in. do działania w chmurze, poinformował, że Dr Irena Eris, renomowana firma branży kosmetycznej zaktualizowała system Infor M3 do najnowszej wersji. W dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwie niezawodny obieg informacji odgrywa kluczową rolę. Wdrożenie aktualizacji przeprowadziła polska firma iPCC – Infor Partner Network (IPN).

Firma Optima Products wybrała system ERP firmy Epicor, aby wspomagać wzrost firmy

„Potrzebujemy systemu, który będzie dużo bardziej dynamicznie wspierał naszą codzienną pracę i pozwoli utrzymać tempo wzrostu obserwowane w ostatnich latach. Mając to na uwadze jesteśmy głęboko przekonani, że Epicor ERP będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.”

Christian Mabey, Dyrektor Zarządzający, Optima Products Ltd

PSA Airlines wdroży rozwiązanie IFS Maintenix do zarządzania remontami

Niesłabnące skupienie na wysokiej jakości usług i zachowaniu zgodności to główny powód wdrożenia nowego, skalowalnego rozwiązania IT

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że linie lotnicze PSA Airlines (PSA), spółka zależna w całości należąca do linii lotniczych American Airlines oraz jeden z najszybciej rozwijających się regionalnych operatorów w rejonie Ameryki Północnej, wybrała rozwiązanie IFS Maintenix do obsługi zapotrzebowania na remonty posiadanej floty.