Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

GK Gruppen stawia na system IFS Applications, który zoptymalizuje zarządzanie serwisem w terenie i projektami

System IFS Applications wspomoże pracę 3000 użytkowników z trzech krajów

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że wiodący wykonawca i dostawca usług — firma GK — zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™, który ujednolici kluczowe procesy biznesowe i przyspieszy rozwój firmy.


REMA TIP TOP zarządza globalnymi operacjami serwisowymi dzięki rozwiązaniu IFS Zarządzanie Serwisem

Rozwiązanie firmy IFS ma być wdrożone jako zarządzana usługa chmurowa przeznaczona do wspierania globalnych operacji firmy REMA TIP TOP

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że REMA TIP TOP AG — globalny dostawca produktów i usług w obszarze m.in. transportu materiałów, zabezpieczeń powierzchni, a także naprawy opon samochodowych — zadecydowała o wdrożeniu rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem.


Siemens Parasolid usprawnia modelowanie B-rep

Najnowsza wersja jądra Siemens Parasolid usprawnia modelowanie B-rep (bazujące na ściankach) i zmierza w kierunku pełnego Modelowania Konwergentnego.

Parsolid v.30.0 wprowadza ulepszenia w zakresie modelowania ściankowego i naprawiania importowanych modeli fasetkowych/ściankowych, co tworzy podstawy całkowitego wsparcia Modelowania Konwergentnego w kolejnych wersjach. Ulepszenia tradycyjnego modelowania B-rep, umożliwiają twórcom aplikacji dostarczanie użytkownikom wyrafinowanych i bardziej efektywnych narzędzi.


Slican stawia na procesowe podejście do zarządzania i wybiera Macrologic Merit

Slican jest producentem urządzeń i oprogramowania dla komunikacji biznesowej oraz operatorem telefonii VOiP w ramach własnej platformy FONEO i usługi o tej samej nazwie. Firma podjęła decyzję o przejściu z dotychczas użytkowanego systemu Macrologic ERP na nowy system oparty na procesowości: Macrologic Merit. Zakres wdrożenia obejmuje obszar finansów i księgowości, kadr i płac, logistyki, produkcji oraz analiz biznesowych.

EDI w ERP dzięki umowie partnerskiej Hicron i Data Interchange

Spółki  Hicron i Data Interchange nawiązały współpracę biznesową, której celem  jest możliwość oferowania zintegrowanych wdrożeń SAP ERP i rozwiązań  EDI. W wyniku tej kooperacji klienci obu firm mogą liczyć na  komplementarność oferowanych usług, a tym samym – na lepsze pokrycie ich  potrzeb i krótszy czas implementacji.