Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Contract Administration usprawnia obsługę klienta dzięki IFS Applications

Firma z branży outsourcingu zarządzania kadrami i płacami, świadcząca usługi dla przedsiębiorstw produkcyjnych, finansowych i usługowych w Polsce, wdrożyła rozwiązanie ERP firmy IFS

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Contract Administration, specjalizująca się w outsourcingu usług w zakresie płac i administrowania kadrami, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia procesów obsługi klientów.


Crowe Horwath usprawnia outsourcing usług księgowych dzięki IFS Applications

IFS Applications wspiera procesy księgowości w kilkuset przedsiębiorstwach w Polsce

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Crowe Horwath, specjalizująca się w outsourcingu usług księgowych, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia obsługi klientów o zróżnicowanym profilu działalności.


Microsoft ponownie uznany za lidera w obszarze analityki biznesowej według raportu Gartner Magic Quadrant for Business Intelligence i Analytics Platform

Firma analityczna Gartner już po raz 10 uznała Microsoft za lidera w obszarze działalności badawczo rozwojowej na rzecz platformy analitycznej Business Intelligence, jednocześnie po raz drugi plasując firmę w kategorii „Liderów” w tym segmencie. O wyniku zadecydowała kompletność wizji firmy oraz jej podejście do rozwoju technologii BI.

Ranking Gartnera wskazuje na rozwiązania, które spełniają najwyższe kryteria nowoczesnej analityki biznesowej (BI) i platformy analitycznej. Raport dedykowany poszczególnym branżom i konkretnym technologiom jest aktualizowany co dwa lata.

Queris aktualizuje swój system CMMS do wersji 4.1

Polski producent systemu Queris CMMS dla utrzymania ruchu i zarządzania majątkiem rozpoczął aktualizację swojego programu, która będzie stopniowo przeprowadzana u klientów firmy. System zostanie podniesiony z wersji 4.0, która była wprowadzona jesienią ubiegłego roku, do wersji 4.1.

Co 10 firma korzysta z dedykowanego systemu PDM?


PDM (ang. Product Data Management) jest platformą biznesową zbierającą dane o produkcie, metodach jego wytwarzania i zasobach technologicznych. Oprogramowanie to jest przeznaczone dla technologów, konstruktorów, wydziałów produkcyjnych oraz działów jakości.

Główne funkcje systemu to: gromadzenie danych wymaganych do projektowania, rozwoju i produkowania oraz zarządzanie tymi danymi, zarządzanie harmonogramem projektu, w tym także planowanie zmian oraz kontrola zadań uczestników projektu.