Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

Polski zakład Nemak wdraża rozwiązanie Queris CMMS

Nemak jest globalną korporacją z siedzibą w Meksyku, dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla motoryzacji w zakresie zmniejszania masy produkowanych pojazdów. Polski oddział firmy został właśnie wyposażony w rozwiązanie wspierające dział utrzymania ruchu.

Wsparcie infrastruktury chmurowej Oracle otwiera nowe perspektywy dla platformy obsługi klienta Genesys PureEngage

Dzięki silnej integracji z Oracle CX, CRM i Analytics klienci Genesys otrzymają informację o całej ścieżce interakcji swoich klientów z firmą, od sprzedaży poprzez wsparcie i obsługę  

Firma Genesys® (www.genesys.com/pl), globalny lider w dziedzinie kompleksowej, wielokanałowej obsługi klienta, rozwiązań contact center i optymalizacji procesów biznesowych, ogłosiła, że Genesys PureEngage jest teraz dostępny na infrastrukturze chmurowej Oracle. Firmy mogą korzystać z silnej integracji Genesys PureEngage z Oracle Customer Experience (CX), CRM oraz Analytics.

Wiodący producent opon specjalistycznych GRI wybiera system IFS Applications w celu udoskonalenia działalności operacyjnej swojej globalnej organizacji

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że producent opon specjalistycznych ze Sri Lanki — Global Rubber Industries (Pvt) Ltd (GRI) — zdecydował się wdrożyć system IFS Applications™ jako centralne oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP).

Założone w roku 2002 przedsiębiorstwo GRI stało się największym producentem opon specjalistycznych na Sri Lance i zatrudnia przeszło 600 pracowników w ponad 50 krajach. Aby zapewnić wsparcie planowanego rozwoju działalności, firma GRI potrzebowała lepszej przejrzystości całego łańcucha dostaw — od zaopatrzenia w surowce po dostawę gotowych wyrobów — w celu optymalizacji planowania i reakcji na zmiany globalnego popytu.


Badanie firmy IFS: 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje potencjału internetu rzeczy do wspomagania rozwiązań ERP

Niezintegrowana infrastruktura stoi na przeszkodzie wykorzystania przez firmy korzyści związanych z internetem rzeczy

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, opublikowała wyniki badania na temat wpływu internetu rzeczy (IoT) na przygotowanie firm przemysłowych do transformacji cyfrowej. Na podstawie ankiety wśród 200 przedstawicieli firm przemysłowych na terenie Ameryki Północnej, tylko 16% respondentów wykorzystuje dane pochodzące z internetu rzeczy przy użyciu oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Oznacza to, że 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje danych uzyskiwanych z połączonych urządzeń przy podejmowaniu decyzji i działań strategicznych, ograniczając w ten sposób potencjał cyfrowej transformacji związany z IoT.


Przedsiębiorstwo konstrukcyjno-budowlane TGL Group stawia na system IFS Applications 9 w dążeniu do celów rozwojowych przewidzianych na rok 2020

Poszukując rozwiązań optymalizujących wydajność i przyspieszających rozwój, TGL Group przekształci infrastrukturę informatyczną przez wdrożenie systemu IFS Applications 9

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TGL Group — niezależne przedsiębiorstwo działające w sektorze konstrukcyjno-budowlanym i nieruchomości, z siedzibą w Regionie Rodano-Alpejskim we Francji, wdroży system IFS Applications™ 9, który pozwoli usprawnić infrastrukturę informatyczną i zoptymalizować procesy operacyjne.