Aktualności

Wpisz wyszukiwane słowo lub frazę oraz, w razie potrzeby, wybierz dodatkowe parametry wyszukiwania poniżej.

HEINZ-GLAS — globalny producent wyrobów szklanych modernizuje infrastrukturę IT, wdrażając system IFS Applications 9

Rozwiązanie firmy IFS zastąpi przestarzałe systemy i ulepszy działania 16 placówek firmy HEINZ-GLAS w 12 krajach

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma HEINZ-GLAS, lider w branży produkcji i przetwarzania opakowań szklanych dla przemysłu kosmetycznego, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 — przyszłościowej platformy, która wesprze międzynarodowy rozwój firmy oraz jej transformację cyfrową.


Jak przestać tracić czas przeznaczony na prace konstrukcyjne?

"Około 50% firm zauważa, że w ciągu całego projektu ponad 10% czasu jest marnowane na czynności nie dodające wartości i możliwe do wyeliminowania” - wykazało badanie Tech-Clarity, Best Practices for Managing Design Data.

Eltel wdraża system IFS Applications 9 w Polsce

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Eltel, jedna z wiodących skandynawskich firm świadcząca usługi w zakresie infrastruktury elektrycznej, telekomunikacyjnej i informatycznej, wdrożyła system IFS Applications™ 9 w swojej polskiej spółce Energoprojekt-Kraków SA.


Dynamicznie rozwijająca się firma Kaihong Flavor wybiera IFS Applications 9 w celu ujednolicenia działalności biznesowej

Uznany chiński dostawca dodatków do żywności zastąpi kilka niezintegrowanych systemów biznesowych jednolitym rozwiązaniem firmy IFS

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Kaihong Flavor, jeden z liderów chińskiego rynku dodatków do żywności, wdroży system IFS Applications™ 9 w celu ulepszenia zarządzania danymi i zapewnienia pełnego wsparcia dynamicznie rozwijającej się działalności biznesowej. W pierwszej fazie wdrożone zostaną moduły obsługujące finanse, kadry, łańcuch dostaw, projekty i produkcję.


Firma SKRAW-MET wybrała Infor, aby zarządzać rosnącą liczbą zamówień

SKRAW-MET dąży do usprawnienia zarządzania produkcją i zoptymalizowania procesów produkcyjnych z Infor CloudSuite™ Industrial (SyteLine)