Rejestracja na webinarium

Intersnack podpisał z Infor wielomilionowy kontrakt na usługi w chmurze

Grupa Intersnack, właściciel KP Snacks, podpisała z Infor umowę, która zapewni wsparcie transformacji cyfrowej i przeniesienie działalności Grupy w chmurę.


Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

Intersnack podpisał z Infor wielomilionowy kontrakt na usługi w chmurze

Grupa Intersnack, właściciel KP Snacks, podpisała z Infor umowę, która zapewni wsparcie transformacji cyfrowej i przeniesienie działalności Grupy w chmurę.


Warszawa– 24 kwietnia 2018 r.– Infor ,jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż i przeznaczonych do działania w chmurze, poinformował, że Intersnack– lider w produkcji słonych przekąsek i właściciel 20 znanych marek, takich jak Felix, Chio i Hula Hoops, wybrał Inforjako partnera wielomilionowego, zaplanowanego na 10 lat, projektu transformacji w chmurę. W ramach projektu Infor wspierał będzie niemal każdy proces w markach Intersnack w całej Europie ,ułatwiając realizację strategii transformacji cyfrowej i tworząc nowoczesną platformę sprzyjającą dalszemu rozwojowi. W wyniku umowy i po zakończeniu przeniesienia w środowisko cloud oczekuje się, że cała firma Intersnack będzie w pełni wykorzystywać produkt Infor CloudSuite Food & Beverage wraz z kolejnymi 18 rozwiązaniami Infor.


Wramach transformacji 17 różnych systemów ERP, z których znaczną część obsługują obecnie SAP i Oracle, zastąpionych zostanie przez jednolite i kompletne rozwiązanie Infor obejmujące: planowanie zasobów przedsiębiorstwa; zarządzanie zasobami ludzkimii talentami; finanse; zarządzanie ryzykiem; zarządzanie kosztami; zarządzanie wydajnością; Business Intelligence; zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa; zarządzanie relacjami z klientami; obsługę procurement i zarządzanie łańcuchem dostaw.


Infor został wybrany w drodze przetargu, po uwzględnieniu wysokich kompetencji firmy w obszarze Cloud, możliwości dostarczania rozwiązań w środowisku chmury obliczeniowej dla dużych klientówi zaangażowania w rozwój cyfryzacji w Intersnack. Kluczowe były również możliwości i funkcje oferowanych przez Infor systemów, niezwykle przydatne w branży producentów żywności i napojów, jak również innowacyjna wizja transformacji cyfrowejsztucznej inteligencji (AI).


Intersnack z 20 znanymi markami oraz produktami typu „private label”, obejmującymi chipsy, orzeszki oraz m.in. tortille, dzięki wsparciu Infor przechodzi program cyfryzacji, który ma na celu standaryzację i harmonizację globalnych procesów we wszystkich aspektach działalności. Oprócz utworzenia nowoczesnej, skalowalnej platformy przyspieszającej integrację przedsiębiorstw włączanych w struktury Intersnack, Infor ma również wspierać ekspansję całej grupy.


"Ta przełomowa transakcja znacząco wzmacnia naszą pozycję na rynku chmurowych rozwiązań dla przedsiębiorstw i świadczy o naszych kompetencjach w obszarze transformacji cyfrowej poprzez dostarczanie firmom skalowalnych i idealnie dobranych rozwiązań specyficznych dla branży" – komentuje Stephan Scholl, prezes Infor. "Zostaliśmy wybrani przez Intersnack dzięki wyjątkowej ofercie aplikacji dostępnych w chmurze, a także w efekcie doskonałej synergii naszych firm. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój współpracy. Dzięki zespołowi ds.transformacji cyfrowej w H&L Digital oraz możliwościom AI dostarczanym przez Infor Coleman już teraz przygotowujemy się do następnego etapu współpracy, zapewniającego firmie Intersnack strukturę potrzebną do wprowadzania innowacji i zdobywania nowych rynków".


"Chcąc utrzymać pozycję lidera w branży przekąsek, musimy stosować się do najlepszych praktyk pozwalających osiągnąć nasz główny cel, jakim jest tworzenie długoterminowych wartości i to właśnie technologia jest kluczowym filarem potrzebnym do osiągnięciu tego celu" – komentuje Maarten Leerdam, CEO, Intersnack. "Info rjednoznacznie wygrał w procesie wyboru naszego partnera wtransformacji cyfrowej. Oprócz możliwości aplikacji oraz kompleksowej oferty rozwiązań dostępnych w chmurze ogromne wrażenie zrobiła na nas wizja i kompetencje w obszarach, takich jak transformacja cyfrowa i sztuczna inteligencja realizowanych ze wsparciem H&L Digital. Z  niecierpliwością czekamy na dalsze wdrażanie nowych technologii w Intersnack potrzebnych do tworzenia innowacji i wzrostu naszej firmy".