Rejestracja na webinarium

Infor rozwija się i zmienia siedzibę

Infor podsumowuje dwa lata działalności we Wrocławiu. Zespół Center of Excellence liczy już 270 pracowników - firma rekrutuje kolejnych 50 i zmienia siedzibę. Firma intensyfikuje również współpracę z uczelniami - podpisała porozumienie z Uniwersytetem Ekonomicznym. 


Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

Infor rozwija się i zmienia siedzibę

Infor podsumowuje dwa lata działalności we Wrocławiu. Zespół Center of Excellence liczy już 270 pracowników - firma rekrutuje kolejnych 50 i zmienia siedzibę. Firma intensyfikuje również współpracę z uczelniami - podpisała porozumienie z Uniwersytetem Ekonomicznym. 


WROCŁAW–25 kwietnia 2018 rokuInforlider w segmencie aplikacji biznesowych (również dostępnych w chmurze) dla wybranych branż, informuje o kolejnych etapach rozwoju Center of Excellence we Wrocławiu. W ciągu dwóch lat działalności Infor zatrudnił tu 270 specjalistów - mają możliwość pracować dla firmy obsługującej 90 000 klientów w 170 państwach. 

-Infor we Wrocławiu świetnie się rozwija: zatrudniamy znakomicie wykształconych ludzi, szukających atrakcyjnej ścieżki kariery. Doceniają stabilność i interesujące zadania, którą oferujemy im jako międzynarodowa firma, oraz fakt, że jesteśmy organizacją, w której można się rozwijać– mówi Artur Sawicki, dyrektor Center of Excellence, Infor –Wkrótce do oferowanych dziś benefitów dołączymy kolejny: większe, komfortowe biuro w świetnej lokalizacji.

Nowe biuro

W czerwcu Infor przeprowadzi się do kompleksu Retro Office House w centrum Wrocławia, u zbiegu ul. Piłsudskiego i Komandorskiej. Nowa siedziba będzie ponad dwukrotnie większa niż obecna – i dziesięciokrotnie większa od pierwszej lokalizacji firmy we Wrocławiu. -Konsekwentnie realizujemy plan zatrudnienia 500 pracowników i nowe biuro jest jego ważnym elementem –mówi Artur Sawicki – Chcemy zatrudniać ambitne osoby, szukające interesujących wyzwań: w nowym biurze znajdą one warunki do komfortowej pracy. 

Dwupoziomowe biuro o powierzchni blisko 6 000 m2 będzie zlokalizowane na 4 i 5 piętrze – szczytowych kondygnacjach kompleksu. Pracownicy będą korzystali z najwyższego standardu wśród obiektów biurowych we Wrocławiu. Do dyspozycji będą przestronne wnętrza sprzyjające komfortowi pracy, a także integracji – m.in. pokoje pracy kreatywnej, miejsca do pracy na stojąco (dla amatorów tego rodzaju stylu), liczne sale konferencyjne, dwa tarasy. Przestrzenie na potrzeby Infora zaadaptuje pracownia projektowa TheDesignGroup. W budynku biurowym znajduje się m.in. siłownia i restauracja, z których będą mogli korzystać pracownicy, otrzymując dofinansowanie firmy. 

Będzie to docelowa siedziba Infora we Wrocławiu.


Kolejne miejsca pracy - również dla humanistów

Center of Excellence Infora poszukuje kolejnych 50 pracowników. Część oferowanych stanowisk to pozycje eksperckie, wymagające doświadczenia w branży IT. Są również stanowiska – np. konsultantów wsparcia produktu – na które nie wymaga się doświadczenia w IT, kierując zaproszenie m.in. do absolwentów filologii obcych (np. germanistyki). W ten sposób również humaniści mają szansę rozpocząć karierę w sektorze IT. 

Współpraca z uczelniami

Do globalnego programu współpracy z uczelniami Infor Education Alliance Program dołączył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Umożliwi to studentom zdobycie wiedzy w zakresie światowej klasy oprogramowania wspierającego logistykę i złożone łańcuchy dostaw: GT Nexus.Studenci Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów zdobędą praktyczne doświadczenie w zakresie nowoczesnych systemów IT jeszcze przed wejściem na rynek pracy, a tym samym wzrośnie ich konkurencyjność na rynku. Studenci będą mogli nie tylko korzystać z oprogramowania i materiałów edukacyjnych firmy Infor, lecz również analizować wybrane zrealizowane w nim projekty. Współpraca obejmuje trzyletni program - każdego roku ukończy go ok. 60studentów. 

Infor współpracuje również z Politechniką Wrocławską. Efektem pierwszego roku programu jest 130 przeszkolonych studentów Wydziału Informatyki i Zarządzania, kierunku Zarządzanie. 


O Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 16 500pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 170 krajach i regionach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie www.infor.com.


Więcej informacji:

Aleksandra Stasiak, Omega Communication, 602 115 401,astasiak@communication.pl